רוסיה: חטפה תינוקת מבית החולים - בשקית קניות

צעירה רוסית זייפה היריון על מנת להסתובב במחלקת היולדות - ולחטוף משם תינוקת. משפחתה הסגירה את האישה, והפעוטה הוחזרה להוריה בשלום. התקרית המוזרה תועדה במצלמות האבטחה

הסיוט הכי גדול של כל הורה התרחש בבית חולים ברוסיה: אישה חטפה תינוקת ממחלקת היולדות והצליחה לחמוק מהאבטחה. מצלמות האבטחה תיעדו את המקרה החריג, כשבסרטון נראית האישה צועדת במסדרון עם שקית קניות בידה, שבתוכה הוסתרה התינוקת. המקרה הסתיים בשלום, כשהילדה הוחזרה לאמה והחוטפת נעצרה והואשמה בחטיפתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע החריג התרחש במרכז רפואי באזור בלגורוד שבמערב רוסיה. האישה, שלבשה חלוק, תועדה כשהיא גונבת את הילדה ומוציאה לה את צינור ההזנה - מבלי שצוות בית החולים ישים אליה לב. על פי הדיווח, האישה זייפה את ההיריון שלה ושיקרה כי עברה הפלה - וכך הסתובבה במחלקה בחופשיות.

בזמן שאנשי הצוות הרפואי שוחחו עם מבקרים, הנאשמת חלפה על פניהם עם שקית קניות ירוקה וגדולה ובה התינוקת החטופה. לאחר מספר שעות היא נמצאה ללא פגע והוחזרה לאמה.

התינוקת נמצאה שלמה ובריאה. ארכיון (רויטרס)


האם שוחררה מבית החולים מספר שעות קודם לכן, בזמן שהתינוקת נשארה להשגחה. במשטרה חשדו בתחילה כי הוריה של התינוקת לקחו אותה ללא רשות מבית החולים והחלו בחקירה, אך קרוביה של הנאשמת דיווחו עליה והובילו למציאת קצה חוט בפרשה. הצעירה אף העלתה תמונה עם התינוקת וכתבה: "הכל יהיה בסדר" - ולאחר מספר שעות נעצרה.

האישה בת ה-23, ששמה הוא יקטרינה, מואשמת בחטיפת קטין וככל הנראה תעבור בדיקה רפואית בקרוב. על פי הדיווחים במדינה, האישה החליטה לחטוף את התינוקת בעקבות מות בנה הקטן. אם תימצא כשירה לעמוד למשפט, היא עשויה להישלח למאסר ממושך.