צפו: טיגריס בכביש הראשי בקטאר

חיית הפרא שגדלה כחיית מחמד ברחה מהבעלים שלה והסתובבה ברחבי העיר דוחא. האירוע עורר מחדש את הדיון על ילדי העשירים במדינה. המשטרה במדינה פתחה בחקירה פלילית

היהפוך נמר חברבורותיו? טיגריס נצפה מתהלך ברחובות העיר דוחה במדינת המפרץ - קטאר. הנמר עוד הספיק להסתובב בין המכוניות ברחובות העמוסים של העיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בצילומים הרבים והסרטונים שנפוצו ברשתות החברתיות מיד לאחר המקרה ניתן לראות שרשרת ברזל שבורה קשורה סביב צווארו של הנמר, דבר שמעיד שכנראה ברח מבעליו. באחד הצילומים נראה גבר בעל לבוש מוסלמי מסורתי, שככל הנראה הוא הבעלים של הנמר מנסה לגרור את חיית הפרא מבין המכוניות ומנסה להשיב אותו לביתו.

בעלי הנמר (737587)

גידול ואחזקה של חיות פרא כמו נמרים וצ'יטות במדינות המפרץ נהיה נפוץ מאוד בשנים האחרונות ומשמש כ"סמל סטאטוס" אצל הילדים של עשירי המדינה. "האובססיה הזו של גידול חיות בר על ידי ילדים עשירים במדינות המפרץ הלכה רחוק מדי". אמר אחד המגיבים ברשתות החברתיות.

שר הפנים של קטאר הודיע כי לאחר הפצתם של הסרטונים והתמונות ברשתות החברתיות ותגובות רבות בנושא, החלה המשטרה בקטאר לפתוח בחקירה פלילית. גידול ואחזקה של חיות הפרא מהווה עבירה פלילית על חוקי המדינה, והעוברים עליה צפויים לעונש מאסר של עד שישה חודשים.