שתי מוסלמיות צילמו את תדריך הבטיחות בטיסה - והורדו ממנה

לפני שיצאה לדרכה טיסה של חברת "Jet Blue" האמריקנית מבוסטון ללוס אנג'לס, הבחינו הדיילות כי שתי נוסעות מצלמות את תדריך האבטחה שהעבירו. הן עוררו את חשדן, משטרה הוזעקה - והשתיים הורדו מהמטוס

צילמו את תדריך האבטחה - והורדו מהמטוס: שתי נשים מוסלמיות שעלו על טיסה של החברה האמריקנית "Jet Blue" מבוסטון ללוס אנג'לס הורדו מהמטוס - זאת לאחר שצילמו את תדריך האבטחה שהועבר לכלל הנוסעים טרם הטיסה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מדיווחים של נוסעים שונים במטוס, אחת הדיילות אמרה לשותפיה לעבודה כי הדרך בה נועצות בה שתי הנשים מבט אינה מוצאת חן בעיניה כלל וכלל - ולאחר מכן היא הבחינה שהן מצלמות את תדריך האבטחה לנוסעים שהעבירה.

שתי נשים מוסלמיות הורדו מהמטוס (חדשות 2)


הטייסים, שכבר החלו לחמם מנועים על המסלול לקראת המראה, הפסיקו את התהליך - ושוטרים שהוזעקו הועלו למטוס וחקרו את שתי הנשים, שהתבקשו להתפנות מן המטוס ולקחת עמן את כבודת היד שלהן.

בחברה התנערו מטענות לגזענות והדגישו כי בטיחות הנוסעים חשובה מכל - וכי עליהם לבדוק כל חשד: "יותר מ-35 מיליון לקוחות משלל תרבויות שונות משתמשים בשירותי החברה מבלי שהתרחשה תקרית דומה בעבר. העדיפות העליונה של אנשי הביטחון שלנו הוא שמירה על הסדר ושמירה על שלום הנוסעים - כמו גם פיקוח על אירועים חריגים המתרחשים במהלך טיסה, כמו מעין זה".