חובבת הנשק נורתה ע"י בנה בן ה-4

בעמוד הפייסבוק של ג'יימי גילט בת ה-31 מפלורידה ניתן למצוא שפע התייחסויות לחיבתה העזה לכלי נשק. למרבה האירוניה, דווקא חיבה זו הובילה אותה לבית החולים אחרי שבנה הפעוט ירה בה באקדח שהיה מונח ברכב המשפחתי. כעת היא עלולה להיות מועמדת לדין בגין רשלנות

התרברבה בנשק - ונורתה ע"י בנה (דיילי מייל)

ג'יימי גילט בת ה-31 מפלורידה אהבה להתפאר רבות ברשתות החברתיות על אהבתה לכלי נשק. רק ביום שני האחרון היא התרברבה כי בנה בן הארבע מתלהב לפני שהוא יורה במטרות. אך למחרת, למרבה האירוניה, אותו הבן פצע את גילט כששיחק עם אקדח שהיה מונח ברכבם וירה בטעות בגבה. כעת היא יכולה לעמוד בפני אישום על רשלנות פושעת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השניים היו בדרכם לאסוף סוס מקרוב משפחה כשג'קסון הקטן הרים את האקדח שהונח במושב האחורי ולחץ על ההדק. הכדור פילח את מושב הנהג וחדר לגבה של גילט. למרבה המזל, שריף מקומי חלף על פניהם וגילט אותתה לו שיעצור ודיווחה לו על שאירע. השריף מיהר להזמין את כוחות ההצלה, תוך כדי מתן עזרה ראשונה.

עמוד הפייסבוק של גילט (דיילי מייל)

"הילד נפגש עם בני המשפחה במשרד השריף וגם עם מומחים לגיל הרך", עידכנו במשטרה המקומית. "שירותי הרווחה עודכנו, ונסיבות האירוע נחקרות, כשבראשן המענה לשאלה כיצד הגיע אקדח לידיו של הפעוט". מחקירה ראשונית עולה כי ג'קסון לא היה חגור בתוך מושב בטיחות בעת האירוע.

גילט האמינה כי יש לה זכות חוקתית לירות בכל מי שמאיים על משפחתה, וחינכה את בנה בהתאם. בעמוד הפייסבוק שלה פירסמה שלל תמונות ודעות בנושא ובהן: "הזכות שלי להגן על ילדיי מנצחת את הפחד שלך מהרובה שלי". היא אף השתמשה בתמונת פרופיל בה היא מחזיקה ברובה, ובחרה בתמונת רקע בו מתנוסס דגל ארצות הברית.