בת השנתיים התקשתה להתלבש - והתקשרה למשטרה

לכל אחד יש בקרים קשים, אבל זה של אליה בת השנתיים מדרום קרוליינה היה קשה במיוחד: היא לא הצליחה ללבוש את המכנסיים שלה. למזלה, אמה לימדה אותה שבעת חירום צריך להתקשר למשטרה - וזה בדיוק מה שעשתה. השוטרת מרתה לונס הגיעה לבית, סייעה לה בשמחה ואפילו עזרה לה עם הנעליים. "זה היה רגע השיא של היום שלי", הודתה

בתחנת המשטרה בגרינוויל שבדרום קרוליינה התקבלה שיחת טלפון חריגה בבוקר יום רביעי האחרון: פעוטה בת שנתיים התקשרה לשוטרים ומלמלה מספר מילים לא ברורות. "זה היה נשמע כמו מתיחה, אבל רצינו להיות בטוחים", הסבירה השוטרת מרתה לונס, ששהתה בסמוך לבית ממנו הגיעה השיחה והחליטה לקפוץ לבודק מה מתרחש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשדפקה על הדלת פתח לה גבר מבוגר, שנראה מבולבל מנוכחות השוטרת בביתו, עד שדרך הדלת התפרצה נכדתו אליה בת השנתיים. "היא רצה החוצה כשהמכנסיים שלה על רגל אחת ואמרה לי 'היי!'", סיפרה לונס. היות ולשוטרת יש שתי אחיות קטנות, היא הבינה מיד את גודל הצרה - והתיישבה על מדרגות הבית כדי לסייע לאליה הקטנה בלבישת המכנסיים כראוי.

השוטרת אף סייעה לפעוטה במשימה החשובה מכל: נעילת הנעליים. כאות תודה, זכתה לחיבוק מאליה. "זה היה רגע השיא של היום", הודתה.

אמה של הפעוטה, פבלס ריאן, הייתה בעבודה בעת האירוע. כשקיבלה הודעה מאביה על כך ששוטרים הגיעו לביתה נלחצה בתחילה - אך אז ראתה את הסיבה לכך. "פשוט התחלתי לצחוק", סיפרה. לדבריה, היא זו שהראתה לאליה כיצד להשתמש בטלפון הנייד והסבירה לה כי במקרה חירום עליה להתקשר למשטרה, אך כעת היא מודה שייתכן והייתה צריכה להיות מעט ברורה יותר לגבי הגדרת "מצב חירום".

אך לונס לא כועסת כלל על השיחה. "זה די מרשים שילדה בגיל כזה יודעת להתקשר למשטרה", היא מסבירה. לדבריה, לאור העובדה שלעיתים קרובות היא עונה לשיחות טלפון המבשרות על טרגדיות, זה היה שינוי מרענן לקבל שיחה תמימה כזו.