הודו: גבר רצח 14 מבני משפחתו במכות סכין והתאבד

תושבים בכפר במערב הודו שמעו קריאות לעזרה, וסייעו לאישה להיחלץ מבית בו הסתובב אדם חמוש עם סכין. כשהמשטרה הגיעה לזירה, התגלו מימדי הזוועה: אחיה של הפצועה רצח 14 מבני משפחתו והתאבד. חברים סיפרו: "הוא היה אדם שמח, לא נזקק אף פעם לעזרה פסיכולוגית"

המפגש המשפחתי הסתיים בטבח מזעזע: כוחות המשטרה במדינת מהאראשטרה במערב הודו הוזעקו לבית מגורים, והזדעזעו לגלות מראות קשים במיוחד - 15 גופות בזירה. לאחר בירור קצר, הבינו החוקרים את ההתרחשות הטרגית. גבר רצח 14 מבני משפחתו בסכין במהלך אירוע ולאחר מכן שם קץ לחייו. לשמחת השוטרים, בזירה נמצאה גם אישה בהכרה - האדם היחיד ששרד את הרצח ההמוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בין ההרוגים בדירה, שקירותיה התמלאו בדם, נמצאו גם שבעה ילדים. מחקירת האירוע עולה כי הרצח בוצע במהלך חגיגה משפחתית: הגבר רצח בין השאר את הוריו, אשתו וילדיו. אחת מאחיותיו הצליחה להזעיק עזרה, ושכנים סייעו לה להימלט מהזירה.

לאחר שנמלטה האחות מהדירה, הרוצח תלה את עצמו - כשהסכין עוד בידו. מכרים של המשפחה סיפרו כי מדובר ב"אדם שמח, שלא הראה שום סימנים של מצוקה. הוא מעולם לא נזקק לעזרה פסיכולוגית".

אחד ממפקדי המשטרה המקומית, אשוטוש דומרארה, עדכן על הממצאים מהחקירה: "אדם מקומי בן 35 בשם חוסניין וררקר, המתגורר פה, רצח 14 מבני משפחתו - כולל הוריו, אשתו וילדיו וגם שלוש מארבע אחיותיו. הוא הרג אותם בסכין ולאחר מכן הוא תלה את עצמו".

אחד משכניו של האיש סיפר בבכי לתקשורת המקומית: "יצאנו בריצה - אחותו זעקה לעזרה מהחלון, ושברנו את הזכוכית כדי להציל אותה. רצינו לשבור את הדלת, אבל היא אמרה לנו לא להיכנס כי אחיה מחזיק סכין. אנחנו התקשרנו למשטרה וחיכינו שהיא תגיע, בזמן שאחותו סיפרה לנו מה הוא עשה. עזרנו לפנות אותה לבית החולים".