דונלד טראמפ ממשיך להתחזק: מושל ניו ג'רזי הודיע על תמיכה במועמדותו

לקראת "סופר טיוזדיי" בשבוע הבא, במהלכו יצביעו הבוחרים הרפובליקנים ב-15 מדינות, המועמד המוביל במרוץ זכה לתמיכה מאחד מבכירי המפלגה, כריס כריסטי. מושל ניו ג'רזי המכהן, שפרש מההתמודדות לאחר הפסדו בניו המפשייר, הסביר את החלטתו: "יש להציב את המועמד בעל הסיכויים הטובים ביותר, היחיד שהקלינטונים מפחדים ממנו"

המועמד המוביל בפריימריז הרפובליקנים לקראת בחירות 2016 לנשיאות ארצות הברית, דונלד טראמפ, ממשיך לצבור כוח פוליטי. לאחר ניצחונו של טראמפ בנבאדה, השלישי ברציפות, הודיע אמש (שישי) מושל ניו ג'רזי כריס כריסטי, על תמיכה באיש העסקים. מושל מדינת מיין פול לה-פייג' הודיע על תמיכתו בדונלד טראמפ  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הצהרות אלו מגבירות עוד יותר את המומנטום שבו נמצא טראמפ לקראת "סופר טיוזדיי" שיחול בשבוע הבא, ב-1 במרס, אז יצביעו הבוחרים ב-15 מדינות.

במסיבת עיתונאים משותפת שערכו השניים בטקסס, טען כריסטי כי המטרה של המפלגה כעת היא למצוא את המועמד בעל הסיכויים הטובים ביותר לזכות בבחירות הכלליות. לדבריו, "האדם היחיד שהילארי וביל קלינטון לא רוצים לראות על הבמה מולם בספטמבר הוא טראמפ. מועמדים קיימים לא מכירים את הנוסחה העדכנית לנצח מערכת בחירות בארצות הברית - טראמפ כותב אותה מחדש כעת".

כריסטי הוסיף להחמיא לשותפו החדש. "כשטראמפ מספק הבטחה, אז יש על מי לסמוך. הוא זה שיוליך את המפלגה הרפובליקנית לניצחון בנובמבר מול הילארי קלינטון". מושל ניו ג'רזי לא התייחס לאפשרות שברני סנדרס יתמודד מול טראמפ, למרות שכבר זכה בהצבעה בדרום קרוליינה.

מעבר לתמיכה בטראמפ כריסטי הוסיף גם עקיצה ליריביו, וכינה את מרקו רוביו "נואש". זאת לאחר שרוביו, יקיר הממסד הרפובליקני המתון, השתלח בטראמפ במהלך העימות הטלוויזיוני האחרון בטקסס."העמדה שהצגת היא עמדה אנטי-ישראלית", תקף הסנאטור מפלורידה. "אתה לא יכול להיות מתווך הוגן בעימות בין שני צדדים". טראמפ, מצדו, וכינה את רוביו "מנהל גרוע של משא ומתן".

רוביו ספג איש מכריסטי: "הוא נואש"