מארס הודיעה על "ריקול" למוצריה ב-55 מדינות

ענקית השוקולד האמריקנית קוראת לציבור ולספקים בעשרות מדינות להחזיר שורה של חטיפי שוקולד שייצרה, לאחר שחלקי פלסטיק נמצאו באחד מהחטיפים שיוצר בדרום הולנד. אתר המפעל קרס, ומכורים לחטיפים המתוקים מציפים את הרשתות החברתיות בפוסטים עצובים וממליצים לעבור לפירות וירקות

טוויטר "אין הנאה בלי סיכון" (טוויטר)

יצרנית השוקולד האמריקנית "מארס" הודיעה על הורדה מהמדפים של חטיפי השוקולד שלה - מארס, סניקרס ומילקי ווי, לאחר שעל פי הדיווח של סוכנות הידיעות AP נמצאו חלקי פלסטיק באחד המוצרים. בתחילה דווח כי יש להחזיר רק חטיפים בגרמניה ובהולנד, אך לאחר מכן  דווח על "ריקול", קריאה חוזרת של החטיפים בלא פחות מ-55 מדינות ברחבי העולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"בהורדה זו מהמדפים, אנו מבקשים למנוע מהלקוחות שרכשו את אחד מהמוצרים שהזכרנו מלאכול אותם", נמסר מהחברה. על פי הדיווח, המוצר שבו נמצא חטיף המארס עם הפלסטיק יוצר במפעל החברה בווגל שבדרום הולנד, כך דיווחה סוכנות ANP ההולנדית. עוד נמסר כי הריקול שפרסמה החברה, נוגע לחטיפים שמומלצים לשימוש מה-19.6.2016 עד ה-8.1.2017.

החברה המשווקת את מוצרי חברת מארס בישראל הבהירה הערב כי איסוף המוצרים בארץ מתייחס רק לחטיף סניקרס מיני שתוקפו 11.12.2016.

 הידיעה על הסרת המוצרים מהמדפים גרמה לסערה ברשתות החברתיות וגררה שלל תגובות. "אין הנאה בלי סיכון", צייצה משתמשת בשם קארן. "אין פלסטיק בבננה או בתפוז", כתבה משתמשת אחרת. אתר החברה בו מפורסמת רשימת המוצרים המלאה - www.mars.de, נפל בשעות האחרונות.