בת 106 פגשה את אובמה והחלה לרקוד‎: "לא האמנתי שאראה נשיא שחור"

ורג'יניה מקלורין הגשימה בסוף השבוע את חלומה ופגשה את נשיא ארה"ב. הקשישה בת ה-106 לא הצליחה להתאפק מרוב התרגשות, והחלה לרקוד ולצהול ברגע שראתה את הנשיא שעשה היסטוריה והפך למושא הערצה

וירג'יניה מקלורין, קשישה בת 106 מוושינגטון, התנדבה במשך 40 שנה עם סטודנטים בעלי צרכים מיוחדים. לפני כשנתיים, במהלך אירוע הוקרה מיוחד שנערך לכבודה, היא סיפרה לאחד הכתבים המקומיים שהגיעו לסקר את הטקס כי נותרה לה רק משאלה אחת לפני שתלך לעולמה - לפגוש את נשיא ארצות הברית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שנתיים לאחר מכן, מקלורין סוף סוף הגשימה את חלומה וקיבלה הזמנה אישית לבית הלבן. הקשישה, שנעזרת במקל הליכה, הוזמנה לפגוש את הנשיא ברק אובמה בכבודו ובעצמו, לרגל חגיגות חודש ההיסטוריה השחורה בביתו.

הפגישה עם הנשיא ורעייתו מישל תועדה במצלמות ומקלורין לא הצליחה לעצור את התרגשותה. ברגע שהקשישה הבחינה בזוג הנשיאותי היא החלה לרקוד לתוך זרועותיהם ולצהול משמחה בשעה שהשלושה התאספו לצילום משותף.

בני הזוג אובמה רוקדים על מקלורין (הבית הלבן)

מקלורין נולדה בשנת 1910, נישאה בגיל 14 והתאלמנה בגיל 17. לאורך השנים היא התפרנסה מתפירה, ניקוי בתים וטיפול בילדים. במהלך כל שנות חייה היא חזתה ב-18 נשיאים נכנסים לבית הלבן ויוצאים ממנו, אך במקרה של הנשיא אובמה, מדובר באירוע היסטורי עבורה. "לא חשבתי שיבוא היום ואזכה לפגוש נשיא שחור", הסבירה מקלורין.