טראמפ: "הייחס של אובמה לישראל זו חרפה"

המועמד הצבעוני לנשיאות ארה"ב תקף את הנשיא אובמה והפעם: על רקע הייחס לישראל. "היחסים שלנו איתם בשפל חסר תקדים", אמר טראמפ. "אני מופתע שהם בכלל מדברים איתנו". בהמשך דבריו אמר המועמד לנשיאות כי נתניהו הוא איש מצוין. "הוא אפילו ביקש ממני לעשות לו פרסומת במסע הבחירות"

טראמפ: הייחס לישראל - חרפה (רויטרס)

המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב דונלד טראמפ התראיין לרשת פוקס ניוז האמריקנית ותקף את ייחסו של הנשיא אובמה לישראל ואמר: "איך שהוא התייחס לישראל זו חרפה, אני מופתע שהם בכלל מדברים איתו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המועמד הצבעוני לנשיאות ארה"ב מרבה לבקר את הנשיא הנוכחי אובמה ואמש הוא בחר לעשות זאת על רקע המתיחות ביחסים בין ישראל לארה"ב. "ישראל היא חשובה לנו מאוד, אובמה הוא הדבר הכי גרוע שקרה להם", אמר טראמפ.

נתניהו ביקש ממני לעשות לו פרסומת (רויטרס)

המועמד לנשיאות הוסיף כי חבריו היהודים שהצביעו לנשיא המכהן בפעם השניה עשו את זה "רק מתוך הרגל". "אני באמת לא יכול לתת לזה שום הסבר אחר", הוא הוסיף.

בהמשך הראיון נשאל טראמפ על ראש הממשלה נתניהו ועל היחסים בין השניים. בתשובה לשאלה ענה האמריקני: "הוא איש מצוין, הוא אדם חזק ו'ווינר'". "הוא אפילו ביקש ממני לעשות לו פרסומת כשהוא התמודד לראשות הממשלה".

לגבי הפלסטינים נראה כי טראמפ מיישר קו עם נתניהו. הוא טען כי הילדים הפלסטינים גדלים בתוך מערכת של שנאה שקשה לשבור אותה. "חמאס וחיזבאללה ששוטפים להם את המוח", אמר.