הפיגוע קטע את המופע בבטקלאן: "רוצים לסיים"‎

ג'סי יוז, סולן להקת "איגלז אוף דת' מטאל" שב עם הלהקה להופעה בפריז, שלושה חודשים לאחר שההופעה הקודמת נקטעה בפיגוע הטרור שהרעיד את העיר. בריאיון בו התרגש עד דמעות אמר כי הוא רוצה לשים את הטראומה מאחור. "לא רוצה שזה ימשיך לרדוף אותי כל חיי", אמר

שלושה חודשים אחרי סדרת הפיגועים שהרעידה את פריז, סולן להקת הרוק "איגלס אוף דת' מטאל" שב לעיר האורות בכדי לסיים הערב (שלישי) את המופע שנקטע ביריות המחבלים. "לא רוצה שהרעים ינצחו", אמר הסולן ג'סי יוז.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

89 בני אדם נרצחו במהלך הופעתה האחרונה של הלהקה בצרפת, לאחר שמחבלים פתחו בירי לעבר מעריצי הלהקה באולם הבטקלאן. בריאיון שהעינק לרשת הטלוויזיה הצרפתית iTELE, אמר יוז כי הוא חש אחריות כבדה, ולכן הוא מעוניין לסיים את ההופעה שבה התחיל.

"ראינו גלי תמיכה ואהבה מפתיעים שהופנו כלפינו, זה מדהים" הוא אמר יוז למגיש לורנס פרארי. "אני לא רוצה לאכזב אף אחד. אני רוצה שאנשים פשוט יגיעו להופעה ויעשו חיים ביחד".

יוז אף סיפר בהתרגשות עד דמעות כי בפרק הזמן שחלף, זכתה הלהקה לאהדה גדולה במיוחד. הוא טען כי הם קיבלו מכתבים ושיחות תמיכה מצד הקהל הרחב אחרי האירוע הקשה בפריז. הוא ציין כי הוא מתכוון להשלים את ההופעה שנקטעה באולם אולימפייה בפריז, זאת מאחר שהבטקלאן - עדיין סגור.

ההופעה בבטקלאן בנובמבר

"אנשים שמתו - יכלו לשרוד"

על אף המתקפה, יוז, תושב קליפורניה, שעל אף המתקפה הצהיר כי הוא תומך בזכותם של אנשים להחזיק בנשק, זאת על רקע הסערה המתרחשת בארצו בנושא. הוא סיפר כי הוא זוכר היטב את הרגעים שבהם ארבעה טרוריסטים הסתערו על הצופים בהופעה והחלו לירות לכל עבר.

הוא ציין כי בארצות הברית התפלאו כששב ואמר בהקשר זה ש"עדיף שלכולם יהיה נשק". "אני פשוט לא רוצה לראות משהו כזה קורה שוב", הסביר. "אני רוצה שלאנשים יהיה סיכוי לחיות. ראיתי אנשים שמתו שהיה להם סיכוי- לשרוד".

אף אחד מחברי הלהקה לא נפגע בירי, אבל כמה מאנשי הצוות של הלהקה המלווים אותה במסעותיה בעולם נהרגו. בסך הכל נהרגו במתקפה המשולבת בפריז 130 בני אדם. "אני חושב שאנו צריכים פשוט ליהנות ביחד כדי שנוכל להניח את מה שקרה מאחור ולשחרר את זה, כך שזה לא ימשיך לרדוף אותנו כל חיינו".