זיקוקים, קונפטי ורקדניות: חגיגות שיגור הטיל של צפון קוריאה

מנהיגה של הדיקטטורה המסוגרת נהנה לערב אחד ממופע מושקע שנערך במדינה לרגל השיגור המוצלח של טיל ארוך טווח לחלל. קים ג'ונג און ישב בקהל עם אשתו, הריע וידע את מילות השירים - ורגע השיא הגיע כשדיוקנו הענק הוקרן על הבמה. צפו

האירוויזיון של צפון קוריאה: רשת הטלוויזיה הצפון קוריאנית שידרה הבוקר (שלישי) קטע מאירוע בהשתתפותו של המנהיג הנערץ קים ג'ונג און, כשהוא מזמר ומוחא כפיים בהתלהבות במהלך קונצרט מיוחד שנערך במדינה לרגל שיגור הטיל ארוך הטווח לחלל בתחילת החודש.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בתמונות הנדירות שפורסמו, נראה קים לצד אשתו, רי סול ג'ו, כשהם ישובים ביציע הכבוד - ומולם זמרות של הרכב הפופ הנודע במדינה "מורן-בונג", כשהן שרות ורוקדות שירים אהובים במיוחד על המנהיג.

בשיאה של ההופעה הוקרנו על הבמה רגעי שיגור הטיל לחלל - וגם דיוקן ענק של קים, וברגע הזה הומטר הקונפטי על הבמה והופעלו הזיקוקים, לקול תשואות הקהל שהורכב ממדעני טילים ובכירים נוספים במדינה.

על פי הדיווחים במדינה, האירוע צולם בשבת האחרונה בסעודה מיוחדת שנערכה לכבוד מדעני הטילים הצפון קוריאנים, שעמדו מאחורי השיגור המוצלח של טיל לחלל שנשא לוויין - שיגור שעורר מחאה וגרר גינויים רבים ברחבי העולם.