אחרי 70 שנים: זוג הנאהבים יתאחד

לפני כחודשיים שוחח נורווד ותמאס בן ה-93 עם אהובת נעוריו ג'ויס מוריס בת ה-88 בסקייפ, לראשונה מזה שבעה עשורים. הקוראים ששמעו על השיחה המרגשת לא התאפקו, והחלו לשלוח תרומות בכדי לאפשר לתומאס להמריא לאוסטרליה, שם מתגוררת מוריס. את יום האהבה הם כבר יבלו ביחד

תומאס ומוריס לפני 70 שנה (Daily Mail)

נורווד תומאס בן ה-93 ימריא בקרוב מביתו שבווירג'יניה ליבשת אוסטרליה הרחוקה. הטיול המתקרב אינו סתם בילוי או חוויה תיירותית - תומאס ייפגש לראשונה מזה 70 שנה עם אהובתו לשעבר, ג'ויס מוריס בת ה-88.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מוריס ותומאס היו נאהבים בשנות ה-40 של המאה הקודמת, זמן קצר לפני פרוץ מלחמת העולם השנייה. השניים נפגשו לראשונה באנגליה, חודשים ספורים לפני שתומאס צנח לנורמנדי כחלק מחטיבת 101 המוצנחת.

עם תום המלחמה, השניים לא התאחדו עוד: מוריס מתגוררת כיום באוסטרליה, ואיבדה את מאור עיניה, ואילו תומאס מתגורר בווירג'יניה וסובל גם הוא מבעיות רפואיות. אך לאחרונה שוחחו השניים בסקייפ, לראשונה מזה מספר עשורים - והסיפור המרגש פורסם בתקשורת.

שיחת הסקייפ שכבשה את לב הקוראים (Daily Mail)

רבים ברחבי העולם התרגשו לשמוע על הנאהבים שגילו מחדש זה את זו, והחליטו לדאוג לכך שהמפגש לא יישאר מוגבל לזירה המקוונת: יותר מ-300 איש שלחו תרומות ברשת ואחרים אף שלחו המחאות הישר לביתו של תומאס. עד כה נתרמו כ-7,500 דולרים עבור האיחוד של השניים, מה שאיפשר לתומאס לרכוש כרטיס טיסה לאוסטרליה עבורו ועבור בנו, סטיב, המטפל בו.

לדברי תומאס, הוא נדהם מהנדיבות שהתגלתה בעקבות חשיפת הסיפור. "אני קהה חושים", אמר, "אין לי מושג מה יקרה ברגע שניפגש פנים אל פנים". עם זאת, הוא מצפה לכך שיבלה עם מוריס את יום האהבה בשבוע הבא.