עממית? ביונסה ישנה בדירת Airbnb

סוף השבוע האחרון היה עמוס במיוחד עבור הזמרת: היא שיחררה בהפתעה סינגל חדש ששבר את האינטרנט, כיכבה בהופעת המחצית של הסופרבול - התוכנית הנצפית ביותר בארה"ב - ואז הודיעה על סיבוב הופעות עולמי. אך במקום להירגע מהעומס בסוויטה מפנקת, בחרה ביונסה להתאכסן עם משפחתה דווקא בדירה שמצאה באתר השכרת הדירות

"סופר סוף שבוע". ביונסה בדירה השכורה (פייסבוק)

ביונסה ויתרה על סוויטה מפנקת במלון יוקרתי בסן פרנסיסקו לטובת דירת Airbnb. הזמרת, שהופיעה במופע המחצית של הסופרבול, העלתה הערב (שני) תמונה לעמוד הפייסבוק שלה ממנה ניתן להבין כי השתמשה בשירותו של האתר כדי למצוא מקום לינה בסן פרנסיסקו בסוף השבוע האחרון. לתמונה צורף הכיתוב "זה היה סופר-סוף-שבוע, @airbnb".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אך למרות הוויתור, לכאורה, על מלון חמישה כוכבים, נראה כי הכוכבת לא באמת בחרה בעממיות: מהתמונה נראה כי הדירה ששכרה הזמרת - ושבה שהו, ככל הנראה, גם בעלה הראפר ג'יי זי ובתם של השניים בלו אייבי - היא דירה רחבת ידיים ויוקרתית לא פחות מהסוויטות היקרות בהן היא מתארחת לרוב.

במוצאי השבת האחרונה, פחות מיממה לפני ההופעה המתוקשרת, שיחררה הזמרת בהפתעה סינגל חדש, "Formation", שזכה במהרה לביקורו מהללות. לאחר שביצעה את השיר בהופעת המחצית, בה הופיעה לצד להקת קולדפליי והזמר ברונו מארס, הודיעה כי בכוונתה לצאת לסיבוב הופעות עולמי חדש.