ארה"ב: ילד בן 11 רצח בת 8 ביריות וייכלא

הרוצח מטנסי טען בחקירתו כי ירה למוות בילדה מק'יאלה דאייר, לאחר שהיא, יחד עם אחותה וחברה משותפת, סירבו להראות לו את כלביהן. שתי הבנות האחרות לא נפגעו באירוע. "ילד שמורשע בעבירה כזו לא יכול להיות מטופל כאחד האדם לפני שישוב לחיק החברה", כתב השופט בגזר הדין בו הורשע הילד ברצח ממדרגה ראשונה.

אילוסטרציה (רויטרס)

ילד בן 11 מטנסי, ארה"ב, רצח ביריות את הילדה מק'יאלה דאייר בת 8 ויישלח לכלא. העילה לרצח הייתה סירובה של הילדה, יחד עם אחותה וחברה משותפת, לאפשר לו לראות את כלביהן. לאחר ששמע זאת נטל אקדח ואיים לירות, אך הילדה שנרצחה צחקה עליו כי אינו אמיתי. בתגובה טען הילד את הנשק וירה בפלג גופה העליון של הילדה בת ה-8 והיא מתה במקום. שתי הילדות האחרות לא נפגעו באירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הילד הורשע ברצח ממדרגה ראשונה ובעקבותיו יישלח תחילה למשמורת עד שיגיע לגיל 19, אז יוחלט היכן להציב אותו כבגיר. "ילד שמורשע בעבירה כזו לא יכול להיות מטופל כאחד האדם לפני שישוב לחיק החברה", כתב השופט בהחלטתו. עוד ציין השופט כי הילד היה מיומן בשימוש בכלי נשק לאחר שהתנסה בציד עם אביו וסבו.

משירותי הרווחה נמסר כי הילד הרוצח יטופל באופן צמוד למשך זמן רב בהתאם לחומרת המעשה. במקביל, שלושת אחיו ושתי אחיותיו של הילד הועברו למשמורת אצל בני משפחה ושירותי הרווחה.