הכותרת המזויפת של ניו יורק טיימס

אזרחים רבים שהגיעו הבוקר לתחנות הרכבת התחתית במנהטן ולמשרדים הגדולים קיבלו עותק מפוברק של עיתון הניו יורק טיימס, ובו כותרת המבשרת כי הקונגרס האמריקני ידון בחבילת הסיוע של ארה"ב לישראל. בעיתון מיהרו להבהיר כי אין להם קשר למהלך: "גופים פוליטיים צריכים להשמיע את דעותיהם באמצעות קולם בלבד"

העותק המפוברק של הניו יורק טיימס (חדשות 2)

פעילים אנטי-ישראלים הפיצו הבוקר (שלישי) מהדורה מזויפת של עיתון הניו יורק טיימס, כשהכותרת הראשית מבשרת כי הקונגרס האמריקני ידון בחבילת הסיוע של ארה"ב לישראל. כמו כן, נכתב בעיתון המפוברק שהילרי קלינטון פורשת מהמירוץ לנשיאות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הפעילים חילקו את העיתון המזויף מחוץ למשרדים ברחבי מנהטן ובתחנות המרכזיות של הרכבת התחתית ברובע - כולל תחנת גרנד סנטרל, תחנת פן, והתחנה שתחת הטיימס סקוור.

מה שהסגיר את העובדה שלא מדובר בעיתון הניו יורק טיימס האמיתי, היה הכיתוב שהופיע בפינה השמאלית העליונה של עמוד השער: "כל החדשות שלא הדפסנו". "זהו תעלול זול שלא עשה דבר מלבד לפגוע באיכות הסביבה וליצור אשפה מיותרת ולא נחוצה, תרתי משמע, לשיח הציבורי", אמר שחר עזאני, מנכ"ל הארגון הפרו-ישראלי "Stand With US".

דוברת הניו יורק טיימס מסרה בהצהרה: "אנחנו מגוננים היטב על המותג שלנו ומתנגדים לניסיון של הקבוצה הזו להפיץ את המסר שלה תחת הלוגו של הניו יורק טיימס. אנחנו מאמינים שאותם גופים פוליטיים צריכים להשמיע את דעותיהם באמצעות קולם בלבד".