אוסטרליה: נהג דרס למוות בכוונה 16 קנגורואים - ונמלט

16 פגרים של החיה הקופצנית נמצאו בשולי הדרך. בארגון למען בעלי חיים משוכנעים כי מדובר ברצח בכוונה תחילה: "הנהג המשיך לרדוף אחרי ארבעה או חמישה קנגורואים נוספים עד שפגע בהם". הרשויות באזור מחפשות אחר החשוד

זירת התקרית (מייקל ביטי)

הרשויות באוסטרליה מחפשות אחר נהג משאית שככל הנראה דרס למוות בכוונה תחילה 16 קנגורואים בתאונת פגע וברח. קנגורו נוסף מורדם ומצבו קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סימני צמיגים שחורים לאורך כביש בעיר בריסביין שבצפון מזרח המדינה מעידים על כך כי הרכב סטה מהכביש הראשי ונכנס בעוצמה בקבוצת הקנגורואים שקיפצו בשול הדרך.

"אתה יכול לראות את נתיב הנסיעה של הנהג וכיצד הוא עבר מהנתיב הנגדי רק כדי לפגוע בחיות", תיאר מייקל ביטי, דובר האגודה המלכותית למניעת התאכזרות בבעלי חיים בקווינסלנד, בריאיון ל-CNN. "הוא המשיך לרדוף אחרי ארבעה או חמישה קנגורואים נוספים על הכביש עצמו".

לדברי ביטי, הנהגים המקומיים מודעים לקיומן של החיות הקופצניות ודואגים להאט את מהירות הנסיעה כדי לא לפגוע בהן. "הקנגורו לא מפחד כי בדרך כלל המכוניות נזהרות שלא לדרוס אותו", הסביר ביטי.

הרשויות באזור עורכות כעת חיפושים, לא רק אחר הנהג הפוגע אלא גם אחר חיות נוספות שאולי נפגעו, אך הצליחו להימלט מהדורס הקטלני ואולי עוד ניתן להצילן.