סנסציה: סרינה הפסידה בגמר אוסטרליה

הטניסאית הגרמנייה הצליחה להפתיע את המדורגת 1 בעולם וזכתה באליפות אוסטרליה הפתוחה בתום 3 מערכות. עבור קרבר מדובר בתואר גראנד סלאם ראשון בקריירה, עבור סרינה המשמעות היא שתצטרך לחכות לטורניר הבא כדי לנסות לשבור את שיא 22 הגראנד סלאמים של שטפי גראף

המנצחת והמפסידה (רויטרס)

הפתעה גדולה נרשמה היום (שבת) באליפות אוסטרליה הפתוחה בטניס, לאחר שהטניסאית הגרמנייה אנגליקה קרבר ניצחה בגמר את המדורגת 1 סרינה וויליאמס וזכתה בתואר גראנד סלאם ראשון בקריירה שלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

קרבר הגרמנייה גברה על יריבתה האמריקנית בתום שלוש מערכות בתוצאה: 6-4 3-6 6-4. מדובר בניצחון ראשון של טניסאית גרמנייה בתואר גראנד סלאם מאז 1999, מאז זכייתה של שטפי גראף.

סנסציה: קרבר ניצחה את סרינה בגמר (רויטרס)

השם שטפי גראף כנראה כאוב במיוחד עבור המפסידה, שקיוותה לזכות באליפות אוסטרליה השביעית שלה ובתואר הגראנד סלאם ה-22, ובכך להתעלות על גראף כטניסאית עם מספר הזכיות הגדול ביותר אי פעם.

למרות ההפסד, סרינה תישאר במקום הראשון בדירוג העולמי, אבל עבור קרבר מדובר בזינוק של ממש. מלבד פרס כספי של 2.4 מיליון דולר, הטניסאית הגרמנייה צפויה להתקדם למקום השני בעולם.

בסוף זה נגמר בחיוכים (רויטרס)

מחר יתקיים במלבורן גמר אליפות אוסטרליה הפתוחה לגברים. האלוף המכהן והמדורג ראשון בעולם נובאק ג'וקוביץ' ינסה להגן על תוארו מול הבריטי אנדי מארי, שינסה מצידו לזכות בטורניר בפעם הראשונה.