גבוהה, מלאה ונמוכה: הברבי החדשה

יצרני הבובה המפורסמת בעולם יוצאים עם ליין חדש, ומהיום תוכלו למצוא את ברבי הנמוכה, ברבי הגבוהה וגם את ברבי המלאה. "יש לנו אחריות לבנות ולהוריהן לשקף אידיאל יופי רחב יותר", אומרים בחברה

גרסא חדשה – וגם גזרה חדשה לבובה המפורסמת בעולם: לברבי יש גוף חדש, בשלוש צורות שונות: לא עוד בובה כחולת עיניים, בהירת עור ובעלת חזה גדול ומותניים צרות באופן בלתי אפשרי. מהיום תוכלו למצוא אותה גם נמוכה, גבוהה או מלאה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

57 שנים אחרי שהכרנו את הבובה, היצרנים מציגים את הגזרות החדשות, שלטענתם מייצגים באופן מהימן יותר את העולם המשתנה. לברבי המלאה יהיו מותניים עבות יותר, חזה גדול יותר וגם בטן בולטת.

גם בגרסא המלאה (רויטרס)

לאורך השנים נשמעו ביקורות רבות על הגזרה המקורית של ברבי, ונטען כי היא מציבה דימוי גוף בלתי מציאותי עבור ילדות ונערות. לבובות החדשות יהיו שבעה גווני עור, 22 צבעי עיניים, 24 תסרוקות שונות ובגדים חדשים.

"אנחנו מתרגשים מאד לשנות את פני המותג", אמרה סגנית נשיא החברה אוולין מאזוקו. "הבובות החדשות הללו מייצגות קו שרגיש יותר לעולם שבנות רואות סביבן – המגוון בסוגי הגוף, גווני העור וסגנון הלבוש יאפשר להן למצוא בובה שתדבר אליהן. יש לנו אחריות לבנות ולהוריהן לשקף אידיאל יופי רחב יותר".