אלפים התגייסו למען הילד החולה: "רוצה להיות מפורסם לפני שאלך"

דוריאן מארי, ילד אמריקני בן 8 החולה בסרטן סופני, ביקש מהוריו להגשים חלום אחד קטן לפני שהוא הולך לגן עדן - להיות מפורסם. הוריו הפיצו פוסט קורע לב בפייסבוק, והעולם כולו התגייס למענו במחווה מרגשת

העולם כולו למען ילד אחד: דוריאן מארי, ילד בן 8 מרוד איילנד שגוסס ממחלת הסרטן, רק רוצה להספיק להגשים חלום אחד - להיות מפורסם. קרוביו ושכניו ששמעו על הבקשה האחרונה שלו, והחליטו להגשים לו את החלום במחווה מרגשת ויוצאת דופן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

יותר מ-2,500 איש הגיעו לחוף הים ויצרו כיתוב ענק שנועד לחזק את דוריאן. הם הצטופפו זה לצד זה, עד שיצרו את הכיתוב "היה חזק" בליווי האשטאג #D STRONG - קיצור שמו של דוריאן הקטן. "אתה לא רואה חמלה וסולידריות כמו זו בכל יום", אמר פטר האג'ל, צלם שתיעד ברחפן את כיתוב הענק ממעוף הציפור. "אלפי אנשים הגיעו ביום קריר למדי רק כדי לעשות את זה".

"פשוט להמשיך ולהלחם"

דוריאן נלחם בסרטן מסוג נדיר מאז שהיה בן 4. לפני שנה, הבינה משפחתו שהמחלה בגופו הגיעה לשלב סופני, הפסיקו את הטיפול בו - ולקחו אותו הביתה. דוריאן שאל את אביו אם הוא יודע מה הוא באמת רוצה לפני שהוא הולך לגן עדן. כשאביו התעניין בנושא, הוא השיב: "אני רוצה להיות מפורסם בסין".

משאלתו התגשמה. דוריאן מארי (CNN)

שבוע לאחר מכן, משפחתו פרסמה פוסט בפייסבוק בו ביקשו מאנשים מכל רחבי העולם ליצור את הכיתוב #DStrong - וההיענות הייתה גדולה. אנשים בסין הגיבו בתמונות מהחומה הגדולה - וכמותם גם רבים מרחבי העולם, ששיתפו מסרים של תקווה ואהבה.

גם סלבריטאים נענו לקריאה - ובהם הקומיקאי קונאן או'בריאן, הזמרת פאולה עבדול ושלל פוליטיקאים. "הם אומרים לי להמשיך להילחם ומאמינים בי", אמר דוריאן לרשת CNN. "זה ממש נחמד לדעת שיש כל כך הרבה אנשים שאכפת להם".