טירוף הלוטו: חגיגות בקיוסק המזל

ההגרלה הדרמטית, בה זכו לפחות 3 אמריקנים בפרס עצום, נתנה את האות לפתיחת החגיגות: החנות הקטנה בה נמכר אחד הכרטיסים תקבל פרס נאה, ותושבים רבים הגיעו להשתתף בשמחה. צפו ברגעי האושר והעושר

החנות שמכרה את הכרטיס הזוכה הפכה למוקד עלייה לרגל: לפחות שלושה בני אדם ניצחו את הסטטיסטיקה (1 ל-292 מיליון) וזכו בהגרלת הלוטו הענקית - הם ייזכו לחלוק ביניהם כ-1.5 מיליארד דולרים (לפני מסים). הכרטיס הראשון שהוכרז כזוכה נמכר בחנות קטנה בקליפורניה, ורבים הגיעו למקום על מנת לחגוג ולהשתתף בשמחה - למרות שלא הם זכו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

חנות ה-"7-11" (מעין פיצוציה) בעיירה צ'ינו הילס התמלאה במהרה באמריקנים שמחים, שרצו לחלוק את האושר וגם לברך את העובדים על "כניסתם להיסטוריה".

הפקיד במקום אמר: "אני מאוד שמח ונרגש וגאה שמכרנו כרטיס כזה", בזמן שעוברי אורח צעקו בקול רם: "צ'ינו הילס! צ'ינו הילס!". החנות תקבל בונוס של מיליון דולרים על מכירת הכרטיס הזוכה.

בהלת הלוטו הגיעה ל-1.6 מיליארד (רויטרס)

תורי ענק בדרך לרכישת הכרטיסים

תושבת האזור קלאודיה גונזלס הסבירה מדוע הגיעה למקום: "אני פה כי זה מרגש לדעת שמישהו מהעיר הקטנה שלנו זכה, אני כל כך מתרגשת עבור הזוכה, למרות שאני לא יודעת מי זה".

תושב אחר השתתף בחגיגה למרות האכזבה האישית: "קניתי כרטיס אתמול אבל בחנות אחרת, ולא זכיתי". ממלאי הלוטו שזכו יצטרכו להחליט בין שתי אפשרות – פרס כספי "מופחת" ומיידי בסך של 930 מיליון דולרים שהם יחלקו ביניהם או תשלומים שנתיים לאורך 29 שנים.

המספרים שעלו בגורל הם: 8-27-34-4-19 והמספר החזק הוא 10. תורי ענק נרשמו בימים האחרונות במדינות ארה"ב השונות סמוך לדוכני המכירה, כשמכירות הכרטיסים זינקו אל מול סכום הזכייה המרשים.

בארה"ב כבר הגדירו את בעלי חנויות הנוחות כ"זוכים" הגדולים: בימים האחרונים האמריקנים זרמו בהמוניהם לחנויות כדי לרכוש את הכרטיס, שאולי יביא להם עתיד ורוד יותר. "לא היה לי זמן לשבת או לאכול, כל רגע הגיע עוד מישהו", סיפרה אנסטסיה וולש, בעלת חנות קטנה בדה מוין.