ארה"ב בטירוף: מי יהפוך מיליארדר?

אלפי אמריקנים יצאו מבתיהם ועמדו שעות בתור בשביל הזדמנות אחרונה לקנות כרטיס להגרלת הלוטו. הסיבה: פרס של 1.5 מיליארד דולרים. "אולי אקנה לי אי", פינטז אחד המשתתפים הנרגשים. צפו בתורי הענק

טירוף בארה"ב: הגרלת הלוטו האמריקני שתיערך היום (רביעי) מבטיחה את הפרס הגדול ביותר בהיסטוריה של ההגרלות - סכום עתק של 1.5 מיליארד דולר. תורי ענק נרשמו במדינות ארה"ב השונות סמוך לדוכני המכירה, כשמכירות הכרטיסים זינקו אל מול סכום הזכייה המרשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הלוטו האמריקני, ה"פאוורבול", כולל 44 מדינות בארה"ב והסיכוי לזכות הוא אחד ל-292 מיליון. לאחר שלא היו זוכים בהגרלת הלוטו שנערכה בסוף השבוע האחרון, זינק הפרס פעמיים עד לסכום האסטרונומי. אלפי אמריקנים לא ויתרו על ההזדמנות לזכות בפרס החלומי ועמדו שעות בתורים לקנות, אולי, את הכרטיס הזוכה.

אלפים עמדו שעות בתור (רויטרס)

"אקנה למשפחתי בתים ואולי אף אקנה לי חלקת אדמה פרטית, אולי אפילו אי", סיפר אחד המשתתפים שכבר קנה כרטיס להגרלה הגורלית. "אקנה לי בית בקרייבים ואשאר שם", פינטז משתתף אחר.

"אם אזכה, אשלם קודם כל את המשכנתא שלי", חשב מעשית משתתף נרגש נוסף. "אשלם את החובות של האחים שלי כדי שלא יצטרכו לעבוד בעבודה נוספת וגם אתרום כסף לצדקה. אולי גם אקים בית ספר לילדים כי אין לנו מספיק בתי ספר טובים, אסע לחופשה ארוכה ואקנה בית".

סכום הזכייה בהגרלה הקרובה הינו הגדול ביותר שאי פעם יינתן לזוכה בכרטיס אחד - אם יהיה כזה כמובן. אם הזוכה המאושר יבקש לקבל את סכום הזכייה בתשלום אחד, הוא ייאלץ להסתפק בתשלום של 930 מיליון דולרים "בלבד". אם ייבקש את מלוא הסכום, יחולקו התשלומים על פני 29 שנים - גם זו קצבה לא רעה בכלל.