"משחק האונס" שמפחיד את אירופה

ההטרדות המיניות ומקרי האונס הרבים ברחובות גרמניה בערב השנה החדשה התבררו כמשחק אכזרי של המהגרים, במהלכו נעמדת אישה באמצע מעגל המורכב כולו מגברים - והם מטרידים אותה מינית לעיני כל. משטרת גרמניה כבר עצרה 19 בני אדם בחשד לארגון אותו "משחק הטרדות" המוני

שרשרת ההטרדות המדיניות בגרמניה בערב השנה החדשה בגרמניה התבררה כמשחק אכזרי ושערורייתי: כך טוענת היום (שלישי) המשטרה הגרמנית לאחר שחקרה את סדרת ההטרדות המיניות מצד מהגרים ברחובות העיר קלן ובמקומות נוספים במדינה שחוללה סערה ברחבי גרמניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

אותן "התעללויות מאורגנות" הן למעשה משחק שנקרא "טהרוש" או "משחק האונס". במסגרת המשחק, הגברים - ברובם המוחלט מהגרים - מקיפים את הקורבן, בדרך כלל אישה מערבית או אישה בלבוש בסגנון מערבי - ומוטרדת מינית.

הם מקיפים את הקורבן במעגל, כאשר הגברים במעגל הפנימי הם אלו שמטרידים פיזית את הנשים, במעגל שבאמצע נמצאים הצופים, ובמעגל השלישי יש אנשים שדואגים להסתיר את הנעשה מהציבור. אם יש מספיק גברים במעגל הפנימי, האישה מופשטת - וסופגת התעללות קשה עד כדי אונס קבוצתי.

ההתעללות ההמונית שזעזעה את גרמניה

בגרמניה עדיין מזועזעים מאירועי סוף השנה שהתרחשו במסגרת אותו "משחק". במשטרת קלן התקבלו 500 תלונות על הטרדות אחרי החגיגות ברחובות - 40% מהם על הטרדות מיניות. גם בברלין ובהמבורג דווח למשטרה על מקרים רבים של התעללות והטרדות - ואף במדינות הסמוכות, אוסטריה ושוויץ, התלוננו אזרחים על הטרדות מיניות ואף על אונס.

19 בני אדם נעצרו בגרמניה בחשד ל"הטרדה מינית מאורגנת" - אף אחד מהם אינו בעל אזרחות גרמנית. 14 מהעצורים הם מרוקנים ואלג'יראים - עשרה רשומים כפליטים שהגיעו לגרמניה בחודשים האחרונים.

מחאה בקלן לאחר קיום "משחק האונס" (רויטרס)

הסוגייה עד כדי כך רגישה בגרמניה, שבעיתון "דר שפיגל" אף החליטו להפסיק לאפשר לגולשים להגיב לכתבות בנושא המתפרסמות האתר העיתון, זאת עקב ריבוי האמירות הגזעניות וההכפשות של הכותבים נגד אוכלוסיית המהגרים.