למכירה: אחוזת פלייבוי, עם הבעלים

22 חדרי שינה, אגם מלאכותי, מגרש טניס וכלוב ציפורים ענק: תמורת 200 מיליון דולרים - או 90 מיליון, תלוי את מי שואלים - כל זה יוכל להיות שלכם. אולם יש תנאי אחד: מי שקונה את האחוזה, מקבל איתה גם הבעלים הנוכחיים. אולי שמעתם עליו: יו הפנר

אחוזת פלייבוי (רויטרס)

האם אחוזת פלייבוי עומדת למכירה? התקשורת האמריקנית מדווחת כי האחוזה המפורסמת מוצעת למכירה עבור 200 מיליון דולרים, בעוד שההערכות בשוק הנדל"ן עומדות על 80-90 מיליון דולרים כמחיר ריאלי. עם זאת, טרם נרשמה הודעה רשמית על המכירה מטעם תאגיד פלייבוי עצמו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עם זאת, מי שירכוש את האחוזה יאלץ להסכים לתנאי חריג אחד: לאפשר ליו הפנר, בעליה הנוכחיים, להישאר לגור בה עד יום מותו. מי שמתעניינים ברכישת הנכס יזכו לקבל בו סיור, אך לא ייכלל בו חדר השינה של הפנר בן ה-89.

האחוזה, הממוקמת בהולמבי הילס הסמוכה לבוורלי הילס, משתרעת על פני יותר משני קילומטרים רבועים. בין היתר יש בה 22 חדרי שינה, גן חיות, מגרש טניס, אגם מלאכותי ואפילו כלוב ציפורים ענק. עם זאת, לפי כמה עדויות היא לא תוחזקה כראוי ויש צורך לבצע בה שיפוץ משמעותי.

הפנר רכש את האחוזה בשנת 1971 תמורת מעט יותר ממיליון דולרים, והוא מתגורר בה יחד עם שלל "חברותיו", וכן מארח בה אירועים שונים, בהם פרמיירות ומסיבות ראוותניות. בצמוד לאחוזה ישנו בית נוסף, הבנוי כתמונת ראי לאחוזה, ובה התגוררו עד לשנת 2009 גרושתו וילדיו של הפנר.