מוסלמית סולקה מכנס של טראמפ

המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב דונלד טראמפ לא חוסך בהתבטאויות נגד המוסלמים ואף הציע בעבר לאסור את כניסתם למדינה. במהלך אירוע קמפיין ביקשה אישה מוסלמית אחת להביע את התנגדותה לאמירותיו ופתחה במחאה שקטה על רקע נאומו, אך התבקשה לעזוב את האירוע. "רציתי להראות שמוסלמים לא כאלה מפחידים", היא הסבירה

אישה מוסלמית התבקשה לעזוב את אחד מאירועי קמפיין הנשיאות של דונלד טראמפ, לאחר שפתחה במחאה שקטה במהלך נאומו. אל מול המצלמות, נעמדה האישה בשתיקה לצד בעלה מאחורי טראמפ, כשהיא עונדת טלאי צהוב עליו הכיתוב "מוסלמית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רוז חמיד, דיילת כבת 56, פתחה במחאתה בדיוק כשהמועמד הרפובליקני בחר לטעון כי הפליטים הבורחים ממלחמת האזרחים בסוריה מהווים שלוחה של דאע"ש. למרות מחאתה השקטה, החלו תומכיו של טראמפ מסביבה להריע ולקרוא בשמו, על פי הנחיה שקיבלו מבעוד מועד ממארגני האירוע במקרה של מחאה.

"מוסלמים לא כאלה מפחידים" (CNN)

מחאתה של חמיד הגיעה בעקבות שלל התבטאויות של טראמפ נגד מוסלמים, כשבעבר אף הציע לאסור את כניסתם לארה"ב. "יש בי את האמונה שאם אנשים ילמדו להכיר אחד את השני הם יפסיקו לפחד אחד מהשני ולהיפטר מכל השנאה בעולם", הסבירה חמיד. "זו הייתה מטרתי, להראות לאנשים שמוסלמים הם לא כאלה מפחידים".

חמיד ובעלה לווו על ידי אנשי הביטחון אל מחוץ לאירוע זמן קצר לאחר שפתחו במחאה, כשברקע נשמעו קריאות בוז מהקהל מלוות בהערות כמו "צאי החוצה" ו"יש לך פצצה".