פרטים חדשים על המחבל הנמלט מפריז

רשויות הביטחון בבלגיה פרסמו היום פרטים נוספים על סאלח עבד א-סלאם, המחבל השמיני שהיה מעורב בביצוע מתקפת הטרור בבירת צרפת לפני כחודשיים, והיה ליחיד שהצליח להימלט. בדירה בפרבר בבריסל נמצאו טביעות אצבעותיו וחגורות נפץ, והתברר כי שכר את הדירה תחת שם בדוי

המחבל הנמלט, סאלח עבד א-סלאם (רויטרס)

בעוד שכאן בישראל מתנהל מצוד אחר המחבל מתל אביב, הרשויות בצרפת ובלגיה ממשיכות לאסוף רמזים על נתיב הימלטותו של המחבל היחיד שהצליח לברוח לאחר מתקפת הטרור בפריז: הרשויות בבלגיה מסרו היום (שישי) כי המשטרה מצאה בדירה בפרבר שארבק בבריסל ראיות להימצאות חומרי נפץ, חגורות נפץ מייצור עצמי ואף את טביעות האצבע של סאלח עבד א-סלאם, המחבל השמיני שהיה מעורב במתקפה והצליח להימלט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

הראיות נמצאו כחודש לאחר מתקפת הטרור, אל נחשפו רק כיום - לאחר שהרשויות בבלגיה ובצרפת כבר העריכו כי א-סלאם ככל הנראה כבר הצליח לצאת משטח צרפת ולהימלט למדינה אחרת ביבשת. על פי הערכות נספות, הוא אף הצליח לצאת מאירופה - ואולי להיכנס לשטח סוריה. 

עוד מצאו הרשויות בבלגיה כי הדירה בה התגורר המחבל הייתה דירה שהושכרה תחת שם מזויף, שככל הנראה עשה בו שימוש אחד המחבלים האחרים שביצעו את המתקפה ושנעצר.