בהלה בפריז: מחבל חמוש בסכין נורה למוות

חודשיים לאחר מתקפת הטרור הרצחנית על הבירה הצרפתית וביום בו מציינים שנה לפיגוע במערכת העיתון "שארלי הבדו", מחבל שנשא על גופו חגורת נפץ מזויפת ניסה לפרוץ לתחנת משטרה בצפון העיר, זעק "אללה אכבר" - וחוסל מיד. הוא נשא גם סכין, מה שמעלה את החשד לפיו ניסה לבצע פיגוע

אדם החשוד כמחבל נורה וחוסל בפריז: אדם שניסה לפרוץ לתחנת משטרה בצפון הבירה הצרפתית נורה ונהרג היום (חמישי) לאחר שככל הנראה התכוון לבצע פיגוע במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הרשויות בצרפת מדווחות כי המחבל צעק "אללה אכבר" לפני שחוסל - ובמשטרה הצרפתית אישרו כי לבש חגורה לגופו, שנראתה כמו חגורת נפץ - ולאחר בדיקה התברר כי הייתה מזויפת. האדם שחוסל אחז בידיו סכין - מה שמעלה את החשד לפיו ניסה לבצע פיגוע.

האירוע התרחש דקות בודדות לאחר שנשיא צרפת, פרנסואה הולנד, סיים את הנאום שנשא לרגל יום השנה לפיגוע במערכת העיתון "שארלי הבדו" בו נרצחו 17 בני אדם, ושאירע בדיוק היום לפני שנה. מחרתיים יציינו שנה גם לפיגוע במרכול "היפר כשר" בפריז, בו נרצחו 4 מבני הערובה. 

האירוע היום מתרחש חודשיים לאחר מתקפת הטרור הרצחנית בעיר שגבתה את חייהם של 130 בני אדם. בעקבות המתקפה, נפרשו שוטרים ואנשי כוחות ביטחון רבים בבירה הצרפתית וברחבי המדינה מחשש לניסיונות שכאלה לבצע פיגועי טרור נוספים.