המטוס שב על עקבותיו בגלל עכברוש

רגע אחרי שהנוסעים בטיסה של חברת "אייר אינדיה" ממומבאי ללונדון המריאו והתחילו לרפד את המושבים לקראת הטיסה הארוכה, חלק מהם זיהו עכברוש רץ בין השורות. הנוסעים הזעיקו את הצוות שהחל במצוד אחר המכרסם המאיים, אבל לשווא. המכרסם התחבא והטייס נאלץ להחזיר את הטיסה בחזרה לנמל האם

אורח מפתיע עורר בהלה בטיסה: מטוס של חברת "Air India" שיצאה ממומבאי שבהודו ללונדון נאלצה לשוב לנמל התעופה ממנו יצאה. הסיבה לא הייתה תקלה טכנית אלא פאניקה, שפרצה לאחר שהנוסעים ראו חולדה מתרוצצת בין המושבים ומיהרו להתלונן בפני הצוות על המכרסם המאיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תחילה אנשי הצוות, יחד עם כמה נוסעים, החלו במצוד אווירי אחרי החולדה, אבל המסע נכשל. החולדה התחמקה ולטייס לא נותרה ברירה, הוא הודיע לנוסעים שיתכוננו לעיכוב בגלל החזרת המטוס למומבאי "למען בטיחותם".

דובר החברה אמר שהמטוס שבו נמצא המכרסם יעבור חיטוי ייסודי לפני שיחזור לשירות. הנוסעים המבוהלים הועברו למטוס אחר ויצאו באיחור לכיוון לונדון.

זו לא המבוכה היחידה שדורשת את תשומת ליבו של דובר החברה (וכנראה גם ההנהלה): לפני שבוע טייס נאלץ לבטל המראה אחרי שהמטוס כמעט והתנגש בכלב שרץ על מסלול הנחיתה בצפון הודו, ובמקרה אחר מטוס שהגיע ממומבאי התנגש עם משאית קייטרינג בנמל התעופה ניוארק שבניו ג'רזי.