צפו: כך "שוחחו" כלבות הים הפצועות

עובדי מכון להצלת בעלי חיים בסקוטלנד הצילו ממוות שתי כלבות ים: אחת נמצאה פצועה על הכביש והשנייה חלתה במחלה מדבקת. למרות שטופלו בשני כלובים ומחיצה הפרידה ביניהן, התקשורת המרגשת ביניהן לא נפסקה- עד להחלמתן. צפו בתיעוד

הדרך הארוכה להחלמה: שתי כלבות ים חולות ופצועות, שאושפזו במקלט לבעלי חיים בסקוטלנד, תועדו כשהן מתקשרות זה עם זה ומנסות "לעודד" אחת את השנייה בשירה. למרות שהופרדו לשני כלובים כדי שלא יידבקו אחת מהשנייה, הן המשיכו בתקשורת - והמטפלים מיהרו לצלם ולשתף את הרגעים המיוחדים. הסרטון הופץ ברשתות החברתיות וזכה לתגובות אוהדות רבות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד מופיעות שתי כלבות ים, שנקראות לוטי ואורלה. המטפלים סיפרו כי לוטי, שנחשבת לגורת כלבי ים, הובאה למרכז לפני קרוב לחודשיים: תושב מקומי בשם ג'ון מונקריף מצא אותה בכביש והעביר אותה לידי המרכז עם פציעות, שטחיות ברובך.

אורלה, גם היא גורה צעירה, חלתה באבעבועות ונמצאה על ידי הצוות המכון בחוף ים. המטפלים ציינו כי היא פונתה במצב קשה ובשלבי מחלה מתקדמים: מדובר במחלה מדבקת מאוד, ולכן השתיים הופרדו לכלובים נפרדים.

"למרות ההפרדה הפיזית, הן לא הפסיקו לשיר אחת לשנייה", סיפרו במרכז. מאז שצולם הסרטון, בחודש שעבר, שתי כלבות הים התאוששו באופן מלא.