נשיא טורקיה ארדואן שכנע אזרח מיואש לא לקפוץ למותו

נשיא טורקיה עשה דרכו מתפילת יום השישי לכיוון פגישה עם נציגי האיחוד האירופי באיסטנבול. מעל גשר הבוספורוס נתקלה השיירה הנשיאותית באזרח טורקי מיואש שאיים לקפוץ אל מותו. מאבטחיו של הנשיא שכנעו את האזרח להגיע לשיחה אישית ברכבו של ארדואן, שהבטיח לטפל בבעיותיו באופן אישי

אזרח טורקי שככל הנראה מאס בחייו החליט להתאבד בקפיצה מגש הבוספורוס שבאיסטנבול. למזלו, השיירה הנשיאותי של ארדואן בדיוק עברה במקום ובמקום לקפוץ אל מותו, הוא זכה לפגישה אישית עם הנשיא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בדרכם מתפילת יום השישי לכיוון פגישה עם נציגים אירופים נתקלה שיירתו של נשיא טורקיה, רג'יפ טאיפ ארדואן, בבחור שעמד על קצה הגשר מעל מיצר הבוספורוס ואיים לקפוץ. מאבטחיו של ארדואן יצאו מהרכב והפנו את תשומת לבו של האזרח הטורקי אל רכבו הממוגן של ארדואן.

הנשיא הטורקי הציל אדם מהתאבדות (DHA)

המאבטחים שכנעו - הנשיא הבטיח לעזור (DHA)

לאחר מספר רגעים של שיחה עם הנשיא ועם צוות האבטחה, החליט האזרח הטורקי לשוב על עקבותיו ולעלות חזרה אל הכביש. מאבטחיו של הנשיא ליוו אותו לרכב שם זכה לשיחה אישית עם ארדואן, שנפתחה - איך לא, בנשיקה על ידו של השליט הכל יכול של טורקיה.

על פי התקשורת בטורקיה, הנשיא שוחח עם האדם שאיים להתאבד על חייו והבין כי מה שהניע אותו למעשה הנואש הוא בעיות קשות בחיי הנישואין. השמועות בטורקיה אומרות כי הנשיא הבטיח לטפל בנושא וטלפן לרשויות הרלוונטיות כבר ברגע השיחה.