חדש ברוסיה: בושם לגבר בניחוח הנשיא פוטין

ענקית הקמעונות GUM הרוסית החלה למכור בושם חדש שאמור למצות את הניחוח וה"מהות" של המנהיג הרוסי. "מדובר בריח חמים, עגול ובעל מרקם ייחודי", אמר ולדיסלב רקונוב, שייצר את הבושם שנקרא "מנהיגים מספר 1". עלותו של כל בקבוק, הנושא את דיוקנו של פוטין – 300 שקלים

הבושם החדש בהשראת פוטין (טוויטר)

"בושם חדש לגבר - בניחוח פוטין": במספר חנויות במוסקבה החלו למכור בושם חדש בהשארת הנשיא הרוסי, ולדימיר פוטין. שמו של הבושם "מנהיגים מספר 1" והוא מגיע בבקבוק שחור- ובניחוח שאמור "למצות" את תדמיתו של הנשיא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

את בקבוק הבושם ניתן לרכוש בסניפים של ענקית הקמעונות הרוסית GUM וזאת בתמורה ל-6,000 רובל שהם בערך 300 שקלים. על הבקבוק חרוט דיוקנו של הנשיא הרוסי והכיתוב באנגלית "נוצר בהשראתו של ולדימיר פוטין".

מאחורי הבושם החדש עומד ולדיסלב רקונוב, יליד בלרוס שתיאר את הניחוח החדש כ-"חמים, עגול ובעל מרקם ייחודי". "הבושם החדש הוא רך מצד אחד ונוקשה מצד אחר", הוסיף רקונוב. על פי רשת הקמעונות, נוצרו רק 2,000 יחידות מהבושם החדש, אך בקרוב עתידה לצאת גרסה דומה והפעם לנשים.

בקרוב: "פוטין לאישה" (טוויטר)

לפי שעה הבקבוקים השחורים המכילים את "מנהיגים מספר 1", נמכרים רק בתוך שטח רוסיה, אך בחברת השיווק כבר טוענים כי פנו אליהם מארה"ב וגרמניה על מנת לשווק גם שם את המוצר יוצא הדופן.