במקום מתנות - סנטה שדד את הקופה

גבר בריטי התפרץ לסניף של רשת מזון מהיר ושדד באיומים שטרות כסף רבים מאחת העובדות. המשטרה המקומית טרם הצליחה לאתר את האיש, שהיה מחופש לסנטה קלאוס. צפו בתיעוד המפתיע ממצלמות האבטחה

המשטרה הבריטית מחפשת אחר גבר ששדד סניף של רשת מזון מהיר, בעודו מחופש לסנטה קלאוס. בתיעוד ממצלמות האבטחה, שפורסם בניסיון לאתר אותו, נראה הגבר המחופש כשהוא מאיים על עובדת - ונמלט זמן קצר לאחר מכן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש במוצאי שבת בעיר אלפרטון במחוז דרבישייר: מצלמות במעגל סגור תיעדו כיצד האיש טיפס מעל דלפק הדרייב-אין של סניף KFC ונכנס לאזור המשרד. שניות לאחר מכן הוא נראה בחלקו האחורי של הסניף כשהוא מאיים על העובדת.

על פי הדיווחים, הוא החזיק סכין ודרש כסף. לאחר חילופי דברים קצרים העובדת שמה כסף בשקית אותה החזיק - והשודד נמלט. השודד תואר על ידי המשטרה כ"גבר מלא", שגובהו כ-1.80 מ'. הוא לבש, כצפוי, כובע אדום, מכנסיים אדומים וז'קט אדום. עוד דווח כי הוא כיסה את פניו באמצעות גרביונים.

עד כה טרם אותר החשוד וייתכן כי הוא יצליח לחגוג את חג המולד כאדם חופשי עם הכסף הגנוב. "למרבה המזל, הסניף היה סגור ואף אחד לא נפגע, אבל אנחנו נציע לעובדים כל תמיכה שיצטרכו", אמרו ברשת.