לקראת החג: תמונה מלכותית חדשה

בתמונה רשמית של בית המלוכה, מציגים וויליאם וקייט את יורשי העצר הקטנטנים. "הם משפחה יפה מאוד", אמר הצלם הנרגש שסיפר על האתגר: "צריך להיות חד מאוד כשילדים קטנים מעורבים"

יורשי העצר מתכוננים לחג (בית המלוכה)

הדוכס וויליאס והדוכסית קייט מציינים בימים אלה, יחד בריטניה כולה, את חג המולד הראשון מאז נולדה יורשת העצר הצעירה, הנסיכה שארלוט. לכבוד המאורע, הם החליטו לפרסם תמונה משפחתית חדשה - שכבר מעוררת עניין רב בממלכה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתמונה שצולמה על ידי אחד מצלמי בית המלוכה בחודש אוקטובר האחרון, נראים בני משפחת המלוכה כשהם "מדגמנים" זוגיות מושלמת בגינתם. יחד עם בני הזוג נראית שארלוט בת החצי שנה ואחיה הבכור - ג'ורג'. השניים מן הסתם גונבים את מרבית תשומת הלב בתקשורת הבריטית.

"נהניתי מאוד לצלם את התמונה, הם משפחה יפה מאוד", אמר הצלם המלכותי כריס ג'ף שנדרש למשימה, עם זאת הוא הדגיש גם את המכשולים שעמדו בפניו: "צריך להיות חד מאוד ושלא ייקח זמן רב כשמצלמים שני ילדים צעירים".

גם צ'ארלס וקמילה נערכים לחג (בית המלוכה)

בהצהרה מטעם ארמון קנזיגטון נמסר: "הדוכס והדוכסית מעריכים מאוד את המסרים החמים שקיבלו בנוגע למשפחתם בשנה האחרונה והם מצפים לציין את חג המולד הראשון שלהם כמשפחה בת ארבע נפשות".

על פי הפרסומים בבריטניה, בחודש ינואר הקרוב צפוי ג'ורג', המלך העתידי של הממלכה, לעבור לראשונה לפעוטון. מוסד מכובד כבר נבחר, שנמצא בסמוך לבית הכפר של וויליאם וקייט. "אנחנו מצפים לקבל בברכה את ג'ורג', הוא צפוי לקבל את החוויה שלה זוכים כל הילדים אצלנו", הדגישו בפעוטון המדובר.