הערכה: 700 אלף תלמידים פונו מבתי הספר בלוס אנג'לס - בגלל מתיחה

ההורים נקראו לקחת את ילדיהם ושוטרים וסוכנים פדרליים סרקו מוסד לימוד אחרי מוסד לימוד, הכל בגלל "איום טרור" שנשלח לדואר האלקטרוני של בכיר במערכת החינוך העירונית. כעת מעריכים גורמי הביטחון בארה"ב כי האיום היה מתיחה. מפקד משטרת ניו-יורק ביקר את התנהלות מקביליו ואמר: "התגובה שלהם הייתה מוגזמת"

ההורים נקראו לקחת את ילידיהם מבית הספר (טוויטר)

איום הטרור - ככל הנראה מתיחה: שעות לאחר שכל בתי הספר בלוס אנג'לס פונו, גורמים בכירים ב-FBI מסרו שלפי המידע שיש בידיהם, איום הטרור על בתי הספר בלוס אנג'לס ככל הנראה היה מתיחה. מפקד המשטרה בניו-יורק ביקר את התנהלות מקביליו בחוף המערבי, וטען כי התגובה לאיום הייתה "מוגזמת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשעות הבוקר המוקדמות (שעון החוף המערבי) התקבל במחשבו של אחד מאנשי וועדת החינוך בלוס אנג'לס דואר אלקטרוני ובו איום מפורש על בתי הספר הציבוריים בעיר. כתגובה לאיום, החליטו במשטרה לפנות את כל בתי הספר.

מעל ל-700 אלף תלמידים פונו בעקבות החלטת השוטרים בעיר הגדולה ביותר בחופה המערבי של ארה"ב. ההורים התבקשו להגיע לבתי הספר ולקחת את ילדיהם הביתה - ומי שלא שלח את בנו או בתו למוסדות הלימוד התבקש שלא לעשות זאת.

הדרמה בלוס אנג'לס - בגלל מתיחה

לצוותי החקירה והחיפושים הצטרפו במהרה גם אנשי ה-FBI שהחלו לחקור את מקור האיום, שהגיע ככל הנראה ממחשב אישי בגרמניה. ראשי המשטרה נימקו את החלטתם שגרמה למהומה ברחבי העיר ואמר: "אנחנו לא מוכנים לקחת סיכונים מול איומי הטרור - בטח לא כשמדובר בילדינו".