אורח בבית מלון התעצבן – וניסה לדרוס עובדים

רק בגלל כסף מזומן: תושב טקסס שרצה להביע את כעסו על עובדי מלון באוקלהומה, התפרץ עם רכב הטנדר שלו הישר לתוך הלובי, תוך שהוא הורס את כל הנקרה בדרכו וכמעט דורס שתי עובדות. מחקירת המשטרה עלה כי האיש זעם על כך שנדרש לשלם את חשבונו במזומן ולא באשראי

מרבית הלקוחות שמביעים את כעסם על נותני שירות עושים זאת באמצעות הגשת תלונה או על ידי תשר מוקטן, אך אורח בבית מלון באוקלהומה לקח את הבעת זעמו על העובדים צעד אחד קדימה: תושב טקסס בן 62 לא הצליח להשתלט על זעמו, והתנגש בעוצמה עם רכבו בלובי המלון בו התארח באוקלהומה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התקרית המשונה התרחשה בסוף השבוע במלון בעיירה אלווה, לאחר שהאיש, אדוארד פרסלי, נאלץ לשלם את חשבונו במזומן מאחר וכרטיס האשראי שלו לא עבד. על פי חקירת המשטרה, פרסלי התעצבן, יצא מחוץ ללובי וכעבור זמן קצר התפרץ בסערה לתוך המתחם עם מכוניתו.

מצלמות האבטחה שהוצבו בתוך הלובי תיעדו כיצד האיש מתנגש במהירות עצומה עם מכונית הטנדר שלו בקיר החיצוני של הלובי, ולאחר מכן שובר גם את שולחן הקבלה. שתי העובדות במקום הספיקו לחמוק מפגיעה בשנייה האחרונה.

מנהל המלון סיפר לאחר מכן כי פרסלי איים ש"ידרוס את העובדים ואת המלון". לאחר שנעצר, סיפר פרסלי לחוקרי המשטרה כי נכנס לתוך המלון משום ש"העובדים חשבו שהוא משקר, אך הוכחתי להם שלא".