אסון בארגנטינה: 42 שוטרים נהרגו ו-9 נפצעו בתאונת אוטובוס

אנשי משטרת הגבולות עשו דרכם בשיירת אוטובוסים למחוז הצפוני ביותר של ארגנטינה על מנת לתפוס עמדות בגבולות עם צ'ילה, פרגוואי ובוליביה. בדרכם למשימה נפל אחד מכלי הרכב על עשרות נוסעיו לתהום בעומק של 18 מטרים, מה שהביא לתוצאות הקשות

42 הרוגים ו-9 פצועים בתאונה קשה בארגנטינ (טוויטר)

אסון בארגנטינה: אוטובוס ועליו עשרות אנשי משטרת הגבולות נפל לתהום במחוז סאלטה שבצפון המדינה - 42 שוטרים נהרגו ותשעה נוספים נפצעו. ראש רשויות החירום במחוז הצפוני אמר כי האוטובוס נפל מגובה של 18 מטרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עשרות השוטרים היו בדרכם למחוז הצפוני ביותר של ארגנטינה בשטחו נמצאים גבולותיה של המדינה עם 'צילה, בוליביה ופרגוואי. האוטובוס בו נסעו היה חלק משיירה של שלושה אוטובוסים, נוסעיהם של השניים הנוספים היו הראשונים שניסו לסייע לחבריהם שנפלו לתהום מסיבה לא ידועה.

אנשי משטרת הגבולות בארגנטינה הפכו לנושא חם במדינה שנאבקת בחודשים האחרונים גם הי בתוצאות מלחמת האזרחים בסוריה. פליטים סורים רבים הגיעו לדרום אמריקה בניסיון לעבור דרך ארגנטינה לכיוון בוליביה ומשם לצפון אמריקה.

נשיא ארגנטינה מאוריסיו מאקרי שנבחר בחודש שעבר הבטיח במהלך מסע הבחירות שלו לטפל בכבישים הלא בטוחים באזורים הכפריים שבמדינה. "אנחנו חייבים לטפל בדרכים על מנת שמקרים כאלו לא יחזרו", אמר מאקרי.