רוכב אופניים נפגע מרכבת בפולין

התעלמות ממחסום שלפני פסי הרכבת כמעט עלה לרוכב בחייו: הוא פגע בעוצמה ברכבת שנסעה במהירות גבוהה, אך למרבה המזל הוא סבל רק מפגיעות קלות. צפו בתקרית שנקלטה במצלמה שהוצבה בצומת

מה שנראה תחילה כתאונה מזעזעת וקטלנית הסתיים בשריטות וחבלות קלות בלבד: רוכב אופניים שהתעלם ממחסום לפני פסי רכבת בפולין התנגש ברכבת שנסעה במהירות של כ-144 קמ"ש. התקרית המפחידה תועדה במצלמת כביש ורק הזווית הנוספת מסבירה את הנס של הרוכב הלא זהיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד נראה רוכב האופניים, צעיר בן 26, מגיע אל המחסום וממשיך לנסוע, למרות האור האדום המהבהב. שניות לאחר מכן הרכבת מגיחה במהירות ונראה כי היא דורסת את האיש - שנעלם מעיני המצלמה. 

לאחר שהרכבת חולפת נראה רוכב האופניים שרוע על הקרקע ללא תזוזה. רק כשרואים את התיעוד מהזווית ההפוכה מבינים שהרכבת לא דרסה את האיש אלא שהוא נתקל בה, וכך יצא מהאירוע כשהוא סובל מחבלות קלות בלבד.

המשטרה המקומית בדקה האם רוכב האופניים היה שיכור בעת התקרית, שאירע בתחילת החודש שעבר, ונמצא כי הוא לא שתה אלכוהול לפני התאונה. למרות זאת, הוא קיבל קנס על כך שהתעלם מהאזהרות בכביש. הרכבת עצמה נאלצה להתעכב במשך 40 דקות לאחר האירוע.