תיעוד: נהג נופף באקדח וספג עשרות כדורים

משטרת סיאטל שבארה"ב קיבלה דיווחים על חשוד שאיים בנשק על נהגים וגנב את רכביהם. כוחות גדולים פתחו בסריקות ואיתרו את החשוד - שסירב להיכנע וגרר אותם למרדף מסוכן ברחובות. לבסוף, הגנב התנגש ברכב ומיד הוקף בעשרות ניידות משטרה. כשסירב לקריאות להיכנע וניסה לנסוע שוב, פתחו השוטרים בירי מסיבי לעבר המכונית

מרדף מסוכן ברחובות סיאטל הסתיים במטחי ירי כבדים לעבר רכבו של הנהג הנמלט. כוחות משטרה שהוזעקו לעצור גנב רכב בעל גיליון הרשעות ארוך מצאו את עצמם במרדף במהירות גבוהה - שהסתיים בירי קטלני באמצע הרחוב. הדרמה כולה תועדה במצלמות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע החל לאחר שבמוקד המשטרה התקבל דיווח על כך שריימונד אזבאדו בן ה-35, גנב רכב המוכר למשטרה, שוב מטיל אימה על נהגי העיר. על פי הדיווחים הוא חטף שלושה כלי רכב באיומי אקדח.

בסרטון שפרסמה המשטרה נראה המרדף אחרי אזבאדו, שגנב רכב ספורט מסוג שברולט קמארו והחל להימלט תוך נסיעה מהירה בתוך אזור מגורים. הדרמה האמיתית החלה רק לאחר שאזבאדו נעצר בעקבות התנגשות ברכב שחסם את דרכו.

12 ניידות משטרה הקיפו את אזבאדו והשוטרים ניגשו אליו באקדחים וברובים שלופים. להפתעתם, למרות שכבר היה חסום ולא נותר לו שום סיכוי - אזבאדו לא נכנע. הוא ניסה שוב להימלט, תוך שהוא מנגח את רכבי המשטרה ומאיים על הכוחות בנשק. בשלב זה הם פתחו לעברו באש והרגו אותו.