להקת "איגלז אוף דת' מטאל" שבה לבמה בפריז

לפני כשלושה שבועות נטבחו יותר מ-80 מעריצי הלהקה "איגלז אוף דת' מטאל" במתקפת הטרור הרצחני של דאע"ש במועדון הבטקלאן בפריז. אמש חזרה הלהקה לבמה בעיר האורות כשהתארחה בהופעתה של להקת הרוק U2, קילומטרים ספורים מהבטקלאן: "החבר'ה הרעים אף פעם לא לוקחים יום חופש, ולכן גם אנחנו הרוקרים לא יכולים לעשות זאת"

שלושה שבועות לאחר הטבח, הלהקה ששרדה שבה לבמה: לאחר שבחודש שעבר נטבחו עשרות מעריצים בפיגוע טרור במהלך הופעתה באולם הבטקלאן בעיר, שבה אתמול (שני) הלהקה "איגלז אוף דת' מטאל" להופעה בעיר האורות במרחק קילומטרים ספורים. חברי הלהקה, שאחד מאנשי צוות המכירות שלה נרצח במתקפת הטרור, התארחו בהופעתה של להקת הרוק U2 בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לקראת סיום הופעת להקת הרוק האירית הצהיר הסולן בונו: "אנו רוצים להציג את מי שחייהם יהיו כעת לנצח חלק מחייה של פריז. הם אחינו. לפני שלושה שבועות נשדדה מהם הבמה שלהם - ואנחנו רוצים להציע להם את זו שלנו הערב". הלהקות ביצעו יחד חידוש לשיר "People Have the Power" של פאטי סמית', ולאחר מכן להקת U2 ירדה מהבמה ופינתה את מקומה לחברי להקת הדת' מטאל, שביצעו את שירם "I Love You All the Time".

להקת הרוק הידועה הייתה מתוכננת להופיע בפריז ביומיים שלאחר הפיגוע הרצחני, אך דחתה את הופעותיה בעקבות האירועים. לדברי בונו, "הרגשנו שהתרומה היחידה שלנו יכולה להיות לכבד את האנשים של פריז, שהביאו לנו את עקרונות החירות, השוויון והאחווה. דאע"ש ודומיהם הם כת של מוות - אנחנו כת של חיים".

צפו בלהקה על הבמה בפריז

חברי הלהקה פרסמו בעמוד הפייסבוק שלהם הודעת תודה ל-U2. "אנו רוצים למסור תודה מעומק ליבנו על כל מה שאחינו עשו עבורנו בעקבות אירועי ה-13 בנובמבר", כתבו, "הם הזכירו לנו שהחבר'ה הרעים אף פעם לא לוקחים יום חופש, ולכן גם אנחנו הרוקרים לא יכולים לעשות זאת - ולעולם לא נעשה זאת".

הלהקה הוסיפה כי "אנו אסירי תודה ללהקה שאיפשרה לנו לשוב כל כך מהר לפריז ולחלוק את כוחו המרפא של הרוקנרול עם כל כך הרבה מהאנשים היפים של העיר הנפלאה הזו". המוזיקאים הודו גם ל"כל מי שממשיך להוכיח שאהבה, שמחה ומוזיקה תמיד יביסו את הטרור והאופל. אנו מצפים להמשיך את המאבק הנכון הזה בעוד חזיתות רבות - נתראה שוב בפברואר, פריז".