"בקור רוח": הדיווח שהפך לסנסציה

החזאית תרזה מניון ביקשה להזהיר את צופי הערוץ האירי מפני נזקי הסופה המשתוללת במדינה כבר יומיים, ושגרמה להצפות קשות ולניתוקי חשמל של עשרות אלפי בני אדם. כך נשמע הדיווח מעין הסערה

הדיווח על הסערה שהפך לסנסציה: החזאית הבריטית תרזה מניון גרמה לסערה ברשת בבריטניה לאחר דיווח דרמטי יתר על המידה ממערב אירלנד, שם משתוללת סופה מאז סוף השבוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בדיווח בערוץ RTE האירי בסוף השבוע נראית מניון עטופה היטב במעיל ובכובע, ומתנדנדת מעט מהרוח החזקה. בקול מעט היסטרי היא מזהירה את הצופים שלא לצאת החוצה ללא צורך, להיזהר בדרכים ולהימנע משחייה בים. "באופן מפתיע, אנשים נצפו היום ואתמול שוחים במים, ברשויות כינו אותם מטומטמים", אמרה מניון.

מיד אחרי השידור החלו ברחבי הרשת להעלות ציוצים, פוסטים וסרטונים בהם הם מחקים את מניון ואת הדיווח הבלתי נשכח. "אל חשש, אנשי אירלנד", כתב אחד הגולשים תחת תמונה של החזאית בבגדי אקס מן. "תרזה מניון תגבר על הסופה במו ידיה". גולשים רבים אף הגדילו לעשות ועיבדו את קטע הווידאו המקורי במספר עיבודים משעשעים, ביניהם גם רמיקס של הדיווח הדרמטי.

הסופה "דזמונד" משתוללת ברחבי בריטניה כבר יומיים, וגרמה להצפות רבות ולניתוקי חשמל רבים בסקוטלנד ובאנגליה. עשרות אלפי בני אדם עדיין נמצאים ללא חשמל.