בת ראשונה נולדה למארק צוקרברג ואשתו פרסילה

מייסד פייסבוק ואשתו התרגשו מאוד להחזיק בידיהם את בתם הבכורה לה החליטו לקרוא מקס. "אעשה הכל שהעולם שלך יהיה טוב יותר", כתב האב הטרי לבתו שגיבה את דבריו במעשים ותרם סכום של 46 מיליארד דולר לצדקה

מזל טוב למארק צוקרברג על הולדת הבת - מקס (פייסבוק)

מזל טוב למארק צוקרברג: מייסד פייסבוק ואשתו פריסלה צ'אן הפכו אתמול (שלישי) להורים טריים לאחר הולדת בתם הבכורה, לה החליטו לקרוא מקס. "אנחנו מאושרים לקבל אותך לעולם הזה", כתבו ההורים הגאים וצירפו תמונה של הקן המשפחתי החדש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במכתב מרגש שפרסם האב הטרי בעמוד הפייסבוק שלו לבתו הסביר צוקרברג כי לו ולאשתו אין מילים כדי לתאר את האושר שהם חווים. "כמו כל ההורים אנחנו רוצים שתגדלי לעולם טוב יותר מזה שאנחנו חיים בו".

"אנחנו נעשה הכל כדי שתחיי בעולם טוב יותר", כתב מייסד פייסבוק. "אנחנו חייבים לעשות כן לא רק משום שאנחנו יכולים, אלא בגלל שיש לנו חובה מוסרית כלפייך וכלפי העולם".

צוקרברג: אתרום 46 מיליארד דולר לצדקה (רויטרס)

בנוסף לדברים המרגשים, צוקרברג ורעייתו החליטו ליישם את הבטחתם הלכה למעשה. השניים הודיעו כי מארק יתרום לצדקה סכום כסף שווה ערך ל-99 אחוז ממניותיו בפייסבוק מה שמוערך בכ-46 מיליארד דולר. "אנחנו מחויבים לתרום את חלקנו כדי לעזור ליצור את העולם הזה עבור כל הילדים", הסביר צוקרברג את הסיבה לתרומתו העשירה.

בסוף המכתב כתבו ההורים הטריים: "מקס אנחנו אוהבים אותך ונעשה בשבילך ובשביל כל ילדי העולם כל מה שאנחנו יכולים כדי להפוך את העולם לטוב יותר עבורכם. אנחנו מאחלים לך חיים שלמים של אהבה, תקווה ואושר, כפי שאת הענקת לנו. אוהבים, אמא ואבא".