צפו: טראמפ לעג לעיתונאי הסובל ממוגבלות

המועמד הרפובליקני סיפק עוד שערורייה כשביצע חיקוי של כתב הסובל ממוגבלות פיזית בשל בעיה בשרירים. בכנס בחירות תקף טרמאפ את העיתונאי סרג' קובלסקי, על רקע ויכוח ביניהם לגבי טענות כי מוסלמים נראו חוגגים בארה"ב לאחר מתקפת 11 בספטמבר, וחיקה את האופן בו הוא מדבר

דונלד טראמפ ממשיך לייצר שערוריות ולפגוע באנשים על הדרך: המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב השתתף אתמול (רביעי) בכנס ולעג לעיתונאי סרג' קובלסקי, הסובל ממוגבלות פיזית בשל בעיה בשרירים. זאת, לאחר שקובלסקי דחה את טענתו של טראמפ, לפיה כתב ב-2001 כי אלפי ערבים בניו ג'רזי נצפו מריעים וחוגגים כשמגדלי התאומים קרסו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתקופה האחרונה טען טראמפ כי לאחר מתקפת הטרור של 11 בספטמבר נראו אלפי תושבים מוסלמים בניו ג'רזי חוגגים את קריסת מגדלי התאומים ואף ציטט מאמר שפורסם ב"וושינגטון פוסט" ב-18 בספטמבר ונכתב בידי קובלסקי.

קובלסקי התייחס בתחילת השבוע לטענות של המועמד הרפובליקני בנוגע למאמר, בו נכתב בין היתר כי הרשויות עיכבו לחקירה כמה אנשים, שלכאורה נראו חוגגים לאחר מתקפת הטרור, ואמר לאתר "דיילי ביסט" כי הוא אינו זוכר אף אחד באף מקום שטען כי ראה משהו דומה למה שתיאר טראמפ.

סרג' קובלסקי - משמאל (CNN)

טראמפ ניצל את הבמה שהוענקה לו בכנס כדי לתקוף את קובלסקי, תוך שהוא מבצע חיקוי של העיתונאי ומנופף בידיו באוויר בצורה דומה לאופן שבו קובלסקי מחזיק את ידיו בשל מוגבלותו.

"עכשיו האיש המסכן, אתם צריכים לראות אותו. 'אני לא יודע מה אמרתי, אני לא זוכר. לא זוכר, אולי זה מה שאמרתי", אמר טראמפ במהלך החיקוי.

"אנחנו חושבים שזאת שערורייה שהוא לועג להופעה של אחד מכתבינו", אמר דובר העיתון בו כותב קובלסקי.