כוכב הקולנוע והטלוויזיה וויל סמית שוקל להיכנס לפוליטיקה

לקראת צאת סרט חדש בכיכובו ערך השחקן וויל סמית ראיון ארוך באחת מתחנות הרדיו בהוליווד. סמית הפתיע את המראיין שלו כשאמר שהוא מתחיל לחשוב על להיכנס לפוליטיקה והוא מתכנן לעשות את המהלך הזה כבר בעתיד הקרוב

וויל סמית: "רוצה לשנות חיים של אנשים" (רויטרס)

שחקן הקולנוע והטלוויזיה האמריקני, וויל סמית, הודיע כי הוא שוקל ברצינות להיכנס לפוליטיקה. "כשאני מסתכל על הנוף הפוליטי אני חושב שיכול להיות שם מקום בשבילי כבר בעתיד הקרוב", אמר סמית בראיון רחב לאחת מתוכניות הרדיו האינטרנטי בהוליווד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השחקן וויל סמית שהתראיין לתוכנית הרדיו לקראת יציאת סרט חדש בכיכובו, הפתיע את איש הרדיו שערך את הראיון איתו ובישר לו ולאומה האמריקנית כי הוא שוקל ברצינות עתיד פוליטי ולדבריו זה ייקרה כבר בעתיד הקרוב.

"אני הגעתי למצב שלעיתים אני מאוד מתרגז בגלל אירועים פוליטיים, עד לרמה שאני לא מצליח לישון. אני חושב שאני צריך להתחיל לחשוב איך לעורר שינויים גם בזירה הזו", טען כוכב הקולנוע.

בהמשך הראיון אמר סמית כי מאז ומתמיד הוא רצה לחולל שינוי בחיים של אנשים. "זה משהו שסבתא שלי הנחילה בי ואני לוקח את זה איתי כל הזמן", אמר הכוכב שמיד פתח בנאום שלא היה מבייש מועמד לנשיאות.

"ארה"ב היא המקום היחיד שבו יכול להיות 'וויל סמית', המקום היחיד שבו יכולים להיות דנזל וושינגטון, אופרה ווינפרי וברק אובמה", אמר סמית. "אם תסתכלו על ההיסטוריה תבינו שארה"ב היא המקום שבו אנשים שחורים עשו את זה באמת ואני חושב שאנחנו מתקדמים יפה וצריך להמשיך כך".