חדש: אפליקציית "הסיוט של ישראל"

סטודנט אירני פיתח אפליקציה שמספקת מידע מקיף על הטילים שברשות ארצו. השם לא מסתיר את הכוונות - "Israel Nightmare" קרא לאפליקציה

אילוסטרציה (presstv)

דרך קלה וידידותית למשתמש להכרת האיום האירני: סטודנט באוניברסיטה במדינה פיתח אפליקציה חדשה בשם המפתיע - "Israel Nightmare" (הסיוט של ישראל), שתלמד את המשתמש את היכולות הבליסטיות של הרפובליקה האסלאמית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ארשיה באדי הסביר לסוכנות הידיעות האירנית "פארס" כי האפליקציה שלו מספקת מידע מפורט על כל הטילים, בעלי טווח קצר, בינוני וארוך שבידי משמרות המהפכה, וכי היא כוללת את מפרטי הטילים ואילוסטרציות של פעולתם.

"כל אחד יכול להוריד את האפליקציה בחינם", אמר באדי. גורמים באירן רואים במידע עצמו ככלי נשק. לדבריהם, הכרת הכלים שברשותה של המדינה היא גורם מרתיע.

בחודש שעבר קיים ראש אגף המודיעין בצה"ל, האלוף הרצי הלוי, הרצאה סגורה שבה התריע כי אירן מצמצמת במהירות את הפער הטכנולוגי מישראל. "תשאלו אותי אם בעשר השנים הקרובות תהיה לנו מלחמה עם אירן, אז יש לי תשובה מפתיעה בשבילכם, כבר יש לנו מלחמה - מלחמה טכנולוגית", אמר.

לדברי הלוי, הקרב על המודיעין, היכולות הטכנולוגיות ואמצעי הלחימה כבר בעיצומו ואירן מצמצמת במהירות את הפער מישראל. "המהנדסים שלנו נלחמים במהנדסים אירנים - כבר היום", אמר ראש אמ"ן. "יש לנו היום יתרון, אבל אירן הולכת וסוגרת אותו".