הלהקה משחזרת: "הם הרגו את כולם"

חברי הלהקה האמריקנית "איגלס אוף דת' מטאל" התייצבו לריאיון ראשון לאחר הטבח במועדון הבטקלאן בפריז. בקול רועד הם סיפרו על רגעי האימה, כשהמחבלים פתחו באש והוציאו להורג את מעריציהם. "ילד אחד ניצל כשהסתתר מאחורי מעיל העור שלי", סיפר הסולן. "אנשים נרצחו כי סירבו לעזוב את חבריהם"

חברי הלהקה האמריקנית "איגלס אוף דת' מטאל", שבמהלך הופעתם במועדון הבטקלאן אירע הטבח בפריז בשבוע שעבר, משחזרים לראשונה את רגעי האימה בריאיון נרגש לרשת VICE NEWS האמריקנית. בקול רועד הם תיארו כיצד פרצו המחבלים למקום ופתחו באש לכל עבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בקטע הקצר מתוך הריאיון, שישודר במלואו בשבוע הבא, סיפר סולן הלהקה ג'סי היוז כי מספר אנשים התחבאו מפני המחבלים בתוך חדר ההלבשה של חברי הלהקה. "הרוצחים הצליחו להיכנס לשם - הם הרגו את כולם, חוץ מילד אחד שהתחבא מתחת למעיל העור שלי", שחזר הסולן.

מועדון הבטקלאן, דקות לפני הטבח (הדיילי מייל)

לדברי חברי הלהקה האמריקנית, מספר מהמעריצים שהצליחו להינצל נותרו בחיים לאחר שהעמידו פני מתים ובכך הטעו את המחבלים. הם הסבירו את מספר הנרצחים הרב בכך בטוב ליבם של הצופים: "הסיבה העיקרית לכך שכל כך הרבה נרצחו היא שהרבה אנשים פשוט לא היו מוכנים לעזוב את חבריהם".

במתקפת הטרור המשולבת בפריז, שהתרחשה בשישה מוקדים ברחבי העיר, נרצחו 130 בני אדם ועוד מאות נפצעו. מועדון הבטקלאן שבו התרחש הטבח היה המוקד המדמם ביותר באותו ערב, כשלפחות 89 בני אדם נטבחו בו. חברי הלהקה האמריקנית שהיו על הבמה בזמן שהירי החל, נמלטו אל מאחורי הקלעים - אך גם לשם הצליחו המחבלים להגיע. למרות שהצליחו לשרוד את המראות הקשים מאותו ערב לא ישכחו לעולם.