צ'ארלי שין חושף: "אני נשא HIV"

כמה נשים הדביק השחקן צ'ארלי שין בנגיף ה-HIV? זו השאלה שהוליווד שואלת עכשיו אחרי ששין הודיע כצפוי בריאיון שהוא יודע כבר ארבע שנים על כך שהוא נשא של הנגיף המחליש ואף מחסל את המערכת החיסונית

צ'ארלי שין (רויטרס)

כפי שצפו אמש (שני) כלי התקשורת בארה"ב, צ'ארלי שין התוודה היום וסיפר שהוא נשא של נגיף ה-HIV. בריאיון לתכנית הבוקר של רשת NBC עם מאט לאוור, אמר שין שהוא אובחן כנשא לפני ארבע שנים. "אני כאן כדי להודות שאני נשא של נגיף ה-HIV, אלו שלוש אותיות קשות לקליטה", אמר שין, שהספיק להתגרש שלוש פעמים ושיחק רווק רודף נשים בקומדיה "שני גברים וחצי" במשך שמונה שנים, עד שפוטר בשנת 2011 בגלל מה שהוגדר כ"התנהגות מחפירה" שכללה מסיבות פרועות עם כוכבות פורנו ושימוש בקוקאין. שין גם נעצר בעבר לאחר שתקף את אשתו לשעבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"צ'רלי חשב שהוא כל יכול, הוא לא נקט שום אמצעי זהירות וקיים יחסי מין לא מוגנים", סיפר חבר של שין לצהובון. ב"נשיונל אינקוויירר" דווח עוד כי שין ניסה במשך כשנה וחצי להשתיק את הפרסום אודותיו. "הפחד הכי גדול של צ'רלי הוא שהוא לא ייזכר כשחקן טוב, אלא כמישהו שנדבק בנגיף", אמר גורם המקורב לשין.

בשבוע שעבר דיווח ה"טלגרף" הבריטי אודות הפרשה שמסעירה את הצהובונים בעולם: כוכב הוליוודי רודף שמלות אינו מוכן להודות בכך שנדבק ב-HIV מחשש לתביעות של נשים שעמן בילה. לאחר מכן ציטט ה"סאן" מקור המקורב לשחקן, שאמר כי האחרון היה מודע במשך כמה שנים למצבו הרפואי.

השער של ה"נשיונל אינקויירר" (הדיילי מייל)

"עורכי הדין שלו נערכים למצב שבו יתקבלו תביעות", הוסיף המקור. "אם זה נכון, והוא קיים יחסי מין לא מוגנים עם נשים בידיעה שהוא נושא את הנגיף - אז זה מעשה מגעיל וזה רק עניין של זמן עד שזה יתפרסם". גורם אחר המקורב לשחקן אמר כי "עובדה היא שהוא שיחק רולטה רוסית עם חיי הנשים הללו".

צ'רלי שין נולד בניו יורק ב-3 בספטמבר 1965 ונחשב לאחד השחקנים המרוויחים ביותר בהוליווד. בעבר היה נשוי שלוש פעמים כשאחת מנשותיו הייתה השחקנית דניס ריצ'רדס. הוא אף ניהל רומן עם שחקנית הפורנו סקוטין רוס. לשין חמישה ילדים - שלוש בנות ושני בנים.