שוטר ניסה לעצור רכב בירי - ונדרס‎

אישה בת 41 מאוקלוהומה חשודה שגנבה רכב שטח. השוטרים שניסו לעצור אותה נקלעו למרדף מתמשך אחריה. בסופו, סמוך לבית ספר מקומי, הבינה הנהגת שלא תצליח לחמוק מהמשטרה ובצעד נואש היא החליטה להתנגש בניידת המשטרה בעוצמה וגרמה לפציעתו של שוטר. צפו בתיעוד

מרדף משטרתי אחר נהגת רכב באוקלהומה שבארה"ב הסתיים במהלך מפתיע מצד החשודה שהאיצה לעבר אחת מניידות המשטרה וניגחה אותה. אחד השוטרים נפצע בתקרית ופונה לקבלת טיפול בבית החולים המקומי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התקרית אירעה בשבוע שעבר, לאחר ששוטרי ניידת סיור משטרתית הבחינו ברכב שטח שעורר את חשדם. בדיקה קצרה במסוף העלתה כי הרכב למעשה גנוב, והשניים פתחו במרדף אחר הנהגת שהגבירה את מהירות הנסיעה וניסתה להימלט.

במהלך המרדף הצטרפה למצוד ניידת משטרה נוספת שדלקה אחר הנהגת עד שהגיעה לאזור בית הספר לאומנויות "נורת'וודס" המקומי. הנהגת הנחושה לא ויתרה והתפרצה בנסיעה אל תוך שטח בית הספר. בשלב זה כיתרו השוטרים את שביל הגישה למתחם שהיה גם המוצא היחיד ממנו.

במקום להכיר בכישלונה ולהסגיר את עצמה לידי השוטרים, החליטה הנהגת לנקוט צעד נואש, סובבה את המכונית ודהרה בנסיעה פרועה לעבר ניידת המשטרה שחסמה את דרכה. רגע לפני שניגחה הנהגת את הניידת בעוצמה, הצליח אחד השוטרים לפתוח בירי לעבר רכבה של החשודה, אך לא הצליח לפגוע בה. כתוצאה מההתנגשות נפצע השוטר ופונה במצב קל לקבלת טיפול בבית החולים המקומי, אולם הנהגת סירבה עדיין להיכנע ורק שימוש בטייזר הכניע אותה.

הנהגת, סטייסי אן באנסי, בת 41, פונתה גם היא לבית החולים, שם התברר כי נהגה תחת השפעת סמים. לאחר ששוחררה נשלחה למתקן המעצר בטולסה עד להעמדתה לדין בגין תקיפת קצין משטרה, התנגדות למעצר ואחזקת רכב גנוב.