לייק: הנשיא אובמה פתח עמוד פייסבוק חדש

לאחר שבע שנות כהונה בבית הלבן פתח הנשיא האמריקני עמוד אישי ברשת החברתית הפופולארית בעולם. אובמה מתכוון לעסוק בעיקר בהתחממות הגלובלית, ולפנות לגולשים בגוף ראשון. שעות ספורות לאחר שראה אור, צבר העמוד יותר מחצי מיליון עוקבים

חבר חדש בפייסבוק, אובמה (רויטרס)

נשיא ארצות הברית ברק אובמה נפגש אמש עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, אך את מרבית הכותרות "גנב" דווקא עמוד הפייסבוק החדש והאישי שנפתח עבורו בבית הלבן - שבו ישתמש מעתה בזמן שנותר לו עד לתום כהונתו. "שלום פייסבוק!, סוף סוף קיבלתי עמוד משלי", כתב הנשיא בפוסט הראשון שפרסם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אובמה מתכוון להשתמש בפלטפורמה החדשה כדי לנסות ולהשפיע על הגולשים באחד הנושאים שהפכו למרכזיים ביותר בקדנציה הנוכחית שלו - המלחמה בהתחממות הגלובלית. בסרטון שהעלה שלווה לפוסט, הוא נראה מטייל במדשאה הדרומית של הבית הלבן, תוך שהוא מדגיש את החשיבות של שמירה על הטבע. "אני רוצה לוודא שנוכל להעביר לדורות הבאים את היופי של עולמנו".

העמוד החדש של הנשיא (פייסבוק)

עוד בטרם נבחר לנשיאות הוקם עבור אובמה עמוד פייסבוק שלו יותר מ-45 מיליון עוקבים. העמוד החדש, המופיע תחת השם President Obama צבר בתוך שעות ספורות יותר מחצי מיליון עוקבים ואמור לשמש לנשיא אפשרות לדבר עם הציבור בגוף ראשון, בדומה לחשבון הטוויטר שפתח בחודש מאי האחרון.