צפו: ה"עב"מ" ששיגע את ארה"ב

דפי הפייסבוק והטוויטר של תושבי החוף המערבי בארה"ב החלו להתמלא בעוד ועוד תמונות וסרטונים של עצם בלתי מזוהה שזוהר בשמי הלילה. תומכי תאוריות החוצנים כבר החלו לחגוג, בעוד שאחרים נאחזו בבהלה כשחשבו שמדובר במטאור. לבסוף הגיעה התשובה

הרשתות החברתיות בארה"ב געשו אמש (שבת) לאחר שתושבי סאן דייגו ולוס אנג'לס החלו להעלות תמונות וסרטונים של עצם בלתי מזוהה דמוי כוכב שביט שבוהק בשמי הלילה. הדמיון של הגולשים החל להתפרע והשמועות על חייזרים החלו להתפשט. התשובה לתעלומה התבררה כפשוטה הרבה יותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עשרות תמונות וסרטונים מרהיבים של העצם הבוהק עלו לרשת הפייסבוק ולדפי הטוויטר של אזרחי החוף המערבי של ארה"ב. הרשת מיהרה להפיץ את התמונות, כמו גם התאוריות למוצאו של העצם הבוהק.

התומכים בתאוריות החוצנים מיהרו לסמן את העצם כביקור של חברים מכוכב אחר, בעוד שרבים מהצופים תיארו לעצמם שמדובר בכוכב שביט או מטאור שחדר לאטמוספרה ומיהרו להתקשר למוקדי החירום בבהלה.

לבסוף הגיעה התשובה לתעלומה כשמשרד השריף במחוז אורנג' בקליפורניה צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "מגדל הפיקוח בנמל התעופה JWA הודיע שהעצם המוזר נוצר מירי ניסיוני שערך חייל הים האמריקני". ההודעה הרגיעה את הרוחות וסיפקה עוד חומרים לחובבי תיאוריות הקונספירציה.