ברזיל: תינוק נשך למוות נחש ארסי

לורנזו בן השנה יצא לשחק בגינת ביתו, שם נתקל בנחש צפע. שניות לאחר מכן אמו שמעה זעקה והופתעה לגלות את בנה הקטן, כשפיו מלא דם והנחש בידו. כשחששה לנורא מכל, בדקה האם את לורנזו וגילתה שהוא זה שנשך את הנחש והרג אותו

לורנזו וג'יין פריירה (מתוך טוויטר)

יצר ההישרדות הציל את התינוק הברזילאי: ג'יין פריירה, אמו של לורנזו בן השנה, הזדעזעה לראות את בנה הקטן מגיע אליה בצרחות כשפיו מלא בדם ובידו נחש ארסי. אחרי שבדקה את הפעוט, האם המבוהלת גילתה כי בנה לא ננשך על ידי הנחש, אלא ההיפך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התקרית החריגה התרחשה, כשהתינוק בן השנה יצא לשחק בגינת ביתו במחוז ריו גרדה דו-סול בדרום ברזיל. גם הכלב של המשפחה יצא עם הפעוט בזמן שהאם השגיחה מהמטבח בבית.

ג'יין החלה לחשוד שמשהו לא כשורה כשהבחינה שלורנזו שקט באופן יוצא דופן. "חששתי אז רציתי לראות אם קרה משהו, ואז ראיתי שלורנזו כבר בתוך החדר עם הנחש", סיפרה האם הנסערת שאמרה כי צעקה בבהלה וקראה לבעלה להגיע.

ההורים מיהרו לבדוק את בנם הקטן והבינו כי הוא לא נפגע מהכשת הנחש. הם קראו מיד לרופא על מנת לוודא את השערתם ותיארו לעצמם שהנחש מת משום שהכלב נשך אותו.

הרופא הסתכל על הילד ואז על הנחש וסיפר לבני המשפחה כי הפעוט הוא זה שנשך את הנחש קרוב לראשו, מה ששיתק את הנחש ומנע ממנו להכיש את התינוק. "הפעוט היה מבוהל מאוד, אני חושב שהוא פשוט השתמש באינסטינקט הישרדותי מולד", סיפר הרופא.